Головна

Букет (26 серпня)

Одному учневі весь час не давала спокою одне питання: - як у людському житті поєднуються божественне значення і свобода вибору? З цим питанням він звернувся до вчителя і той відповів.

-          Вирушаючи в поле збирати квіти, ти не можеш бути впевненим ані того якою дорогою підеш, ані з яких квітів збереш свій букет. І ти йдеш від квітки до квітки прислухаючись до внутрішнього голосу і зриваєш їх, складаючи до купи.

Кожна квітка, це твій дрібний повсякденний досвід. Дорога до нього, частина життя. А букет увесь життєвий досвід. Яким він буде, залежить тільки від Тебе.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/