Головна

Ревнощі і порівняння (26 червня)

-         І навіть якби ти дізналася, що я маю іншу, то не стала би ревнувати?

-         Ревнувати? З якого побиту?

-         А якби я думав про якусь жінку з мого минулого, будучи поряд з тобою? Ти не стала би хвилюватися про те, що я можу піти до неї?

-         Ні.

-         Мабуть, ти не любиш мене.

-         Ти не розумієш, про що говориш. Любов не має нічого спільного з ревністю і страхом втрати. Я люблю тебе, але якщо ти захочеш піти, тому що не можеш забути іншу жінку – то нехай. Якщо ти підеш, це просто означатиме, що ми не підходимо одне одному, і що не треба ні про що хвилюватися.

-         Ти так дивно любиш… Ніби зовсім не вмієш ревнувати…

-         Ти далі не розумієш, про що говориш.  Любов немає нічого спільного з ревнощами. Ревнувати – значить не любити себе. Вважати себе гіршою від когось, боятися, що тебе не полюблять, якою ти є. Не можна порівнювати себе з будь-ким. Ти – це ти. У тебе своє життя. Воно дане тобі. Це дар. Не марнуй його на порівняння себе з іншими.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/