Головна

Зоставайся сам собою (10 червня)

Одного разу король прийшов у сад і побачив, що гинуть дерева, кущі і квіти.

Дуб сказав, що вмирає, тому що не може вирости таким високим, як сосна. Сосна опадала, тому що не може родити виноград, як виноградна лоза. А лоза всихала, тому що не могла цвісти, як троянда.

Невдовзі він знайшов одну рослину, що тішила його серце, була розквітла і свіжа. Розпитавши її, він отримав таку відповідь:

-          Ти прагнув тішитися мною, якщо посадив мене. Якби ти хотів дуба, виноград чи троянду, то посадив би їх. Тому я вважаю, що не можу бути чимось іншим, опріч того, чим я є, і тому плекаю все найкраще, що маю.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/