Головна

Перспектива (5 червня)

Питання: коли птах буває більшим за гору? Відповідь: коли птах ближче, ніж гора.

Звісно, жоден, навіть найбільший птах не може бути більшим навіть від найменшої гори. Але така оптична омана виникає, коли пташки, наприклад, сідають на вікно і заступають гору на видноколі.

Подеколи подібна спотворена перспектива виникає, коли ми дивимося на свої проблеми. Вони видаються нам великими і грізними, вкритими чорним зловісним пір’ям, палючими очима і гострими дзьобами, готовими безжалісно роздерти нещасну комашку, що вилізла зі щілини.

Але все з однієї простої причини: проблеми тут, а Бог видається далеким, як та гора, а тому ми сприймаємо Його як щось недосяжне.

Достоту як птах ніколи не зможе стати більшим за гору, так і всі наші потреби й жалі ніколи не перевищать Божої сили і благодати. Все залежить від перспективи.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/