Головна

Дружина (4 червня)

Один юнак ніяк не міг обрати собі дружину: то личко видавалося йому не надто симпатичним, то фігура не надто привабливою. Та одного разу йому пощастило: зустрів він чарівника, який пообіцяв розв’язати його проблему.

-         Ось тобі сірник, - сказав чарівник, простягаючи його юнакові. – Тільки-но будеш готовий, зламай його перед будь-якою дівчиною, і вона поступово ставатиме такою, якою ти  хочеш.

І от зауважили родичі та знайомі, що він почав зустрічатися з дівчиною. А вона день від дня хорошіла та хорошіла. Невдовзі вони одружилися.

Але за рік всі почали помічати, що дівчина виглядає чимраз гірше та гірше. То з лицем щось у неї трапиться, то фігура втратила принадність. І найбільше засмутився юнак.

Він знайшов чарівника, який дав йому колись сірника, і гнівно закричав:

-         Ти обдурив мене! Чари більше не діють! Чому?!

-         Вони діють і далі, - відповів чарівник. – Зовнішній вигляд твоєї обраниці відповідає твоїм бажанням. Просто ти почав шукати в неї вади.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/