Головна

Діяманти покори (25 травня)

Якось два вершники вирішили виїхати на високу гору. Перший хотів довести, що Бог тільки й уміє вимагати від людей молитов і ніяк не бажає полегшити їхній тягар. А другий бажав випробувати свою віру. І коли надвечір добралися вони до вершини, з темряви пролунав голос:

-          Наберіть каміння з землі, навантажте ним своїх коней.

-          Ні, ти чув? – вигукнув обурено перший вершник. – Ми й так ледве дійшли сюди, а Він хоче покласти на нас ще більший тягар! Я ніколи не кластиму на спину своєму коневі якісь кругляки! Ні!

А другий послухався і зробив те, що повелів Бог. Вони закінчили спуск вже на світанку, і тоді у перших променях сонця заблищали ті камені, які взяв з собою благочестивий вершник, бо то були найсправжнісінькі діяманти.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/