Головна

Дорога до спасення (9 травня)

Якось на одного пустельника напосіли важкі помисли. Перебуваючи у такому стані він почав виливати свою печаль перед Богом.

-          Господи, - говорив він, хочу спастися, але помисли мої ніяк не пускають мене це звершити. Що мені робити? Як мені спастися?

Вставши з того місця де сидів, і трішки відійшовши він пересів і побачив невідомого йому чоловіка. Питально заклопотаного ділом рук своїх. Той чоловік то вставав, покидаючи рукоділля і молився, то знову повертався до рукоділля. Він зшивав листя пальми. Потім він знову вставав і молився. Після молитви знову брався до рукоділля. Усе це чинив ангел, якого послав Бог підбадьорити християнина і спонукати його до мужності. І почув пустельник голос у своєму нутрі:

-          Чини так само і спасешся.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/