Головна

Чи всі чоловіки однакові? (10 квітня)

Якось сказала внучка до бабусі:

-          Усі чоловіки однакові. Бабусю, йому досить сказати мені перший раз привіт, а я вже знаю як він себе поводитиме, які байки розказуватиме, як усміхатиметься, сваритиметься і йтиме.

-          Ти не маєш рації, онучко. Всі чоловіки різні, просто нам подобаються подібні подібні чоловіки. Тобі подобаються скромні домосіди? То чому ти нарікаєш, що знову трапився зануда, який і носа вистромити з дому не хоче? Якщо ти вибираєш чоловіка – «душу товариства», то не дивуйся, що доведеться ділити його з друзями, якщо любиш «романтиків», то готуйся до свічок, віршів, та шампанського, а й до тимчасових зникнень та депресій, який він пояснюватиме творчою кризою, якщо вибираєш чоловіка з яким будеш як за кам’яною стіною, то не дивуйся, що не зможеш знайти в тих стінах древі на волю,

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/