Головна

Рибалка і бізнесмен (11 березня)

Якось одного разу бізнесмен стояв на причалі у маленькому селі і стежив як рибалка у вутлому човнику спіймав велетенського тунця. Бізнесмен привітав рибалку з тим успіхом і запитав:

-          Скільки часу потрібно щоб спіймати таку рибу?

-          Кілька годин, н більше. – відповів рибалка.

-          Чому ж ти не зостався в морі довше і не спіймав ще кілька рибин? – здивувався бізнесмен.

-          Однієї вистачить, щоб моя сім’я прожила завтрашній день, – відповів той.

-          але що ж ти робиш решту дня? – не вгавав бізнесмен.

-          Я сплю до обіду. потім іду на кілька годин порибалити, а згодом бавлюся зі своїми дітьми і опісля ми з дружиною влаштовуємо собі сієсту. Ввечері я йду в село на прогулянку, п’ю вино і граю з друзями на гітарі. Я тішуся життям, - пояснив рибалка.

-          Я випускник Гарварду, - сказав бізнесмен, - я допоможу тобі. Ти все робиш неправильно. Ти маєш рибалити цілий день, а тоді придбати собі великого човна.

-          А що далі?

-          Далі. ти будеш ловити ще більше риби і зможеш собі купити кілька човнів, навіть кораблів. І одного чудового дня, матимеш цілу флотилію.

-          А далі? - спитав рибалка.

-          Далі, замість того, щоб продавати рибі посереднику, ти будеш привозити рибу просто на завод, і збільшивши прибутки відкриєш власний бізнес.

-          А далі?

-          Потім, ти покинеш це забуте Богом село і переселишся у велике місто, і, можливо, одного дня зможеш відкрити величезний офіс і стати директором.

-          І скільки на це треба часу?

-          Років 15-20.

-          А що ж далі?

-          А далі, - засміявся бізнесмен, - далі настане найприємніше. Ти зможеш продати свою компанію за кілька мільйонів і дуже розбагатіти.

-          А далі?

-          Ти зможеш закинути працю, переїдеш у невеличке село на узбережжя і будеш спати до обіду, трохи рибалити, бавитися з дітьми, влаштовувати сієсту з жінкою, гуляти селом, пити вино вечорами. грати разом з друзями на гітарі…

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/