Головна

Охоронець і злодій (9 січня)

На фабриці з’явилася величезна проблема – крадіжки. щодня з території потайки виносили товар. Керівники доручили охоронцям обшукати кожного робітника, що виходив з фабрики наприкінці дня.

Робітники, здебільшого, охоче відкривали свої торби і дозволяли оглянути їх вміст. Охоронці працювали вельми ретельно. перевіряючи всіх, аж до останнього робітника.

 

Останнім завжди йшов чоловік, що вивозив з фабрики цілий візок відходів. І завжди один і той самий охоронець витрачав добрих пів години, риючись в обгортках, недопалках і пластикових склянках, тоді як інші вже могли йти додому. Але він ніколи не знаходив нічого.

Якось увечері охоронець сказав роздратовано тому чоловікові:

-          Послухай, я знаю, що Ти щось витіваєш. Щоразу я перевіряю вміст твого візка, аж до найдрібніших речей. і не знаходжу хоч чогось цінного, що можна вкрасти. Скажи мені, що робиш і я даю слово, що нікому не викажу Тебе.

Чоловік здвигнув плечима і сказав:

-          Все дуже просто – я краду візки.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/