Головна

Святий Миколай з Аскольдової у Потіївці

З року в рік Св. Миколай з Аскольдової радо відвідує неповносправних діток потіївської школи інтернат, що на Житомирщині. Сто двадцять дітей отримали щедрі подарунки від Миколая: солодощі, фрукти, книги для шкільної бібліотеки від компанії «А-ба-ба-га-ла-ма-га», предмети гігієни, спортивний інвентар, штангу.

Стараннями парафіян: Валентини та Володимира з дітками, Оксани так Євгена, Валерії та Сергія, родини Маліярчуків, Сергія Харчука та інших добродітелей вдалося зібрати ці добрі дарунки.

Св. Миколай до діток завітав і з духовним надбанням: спільно відправлявся молебень до Богородиці, провадився майстер-клас «малюнок Св. Миколая», виступав гурт «Гринджоли».

 

Дитячі серця були зігріті Божою любов’ю і наповнені теплом віри у чуда Св. Миколая, цю жеврину християнського милосердя вони пронесуть крізь усі життєві буревії.

«Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/