Головна

2014 року УГКЦ відзначить 25-річчя виходу з підпілля

Святослав_W.jpg

Наступного року в Українській Греко-Католицькій Церкві відзначатимуть 25-річчя виходу Церкви з підпілля. Цю дату в Церкві готуються відзначити на гідному рівні. Про це в інтерв’ю газеті «Галичина» повідомив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

«Хочемо, аби пам'ять підпільної Церкви в Україні, як особлива духовна спадщина, була донесена не лише до широкого загалу нашого суспільства, а й за кордоном», – сказав Предстоятель.

За його словами, планується, що кожна архиєпархія створить свій комітет із відзначення цієї дати, а Постуляційний центр представить необхідні матеріали, щоб «світла пам'ять про героїв, мучеників та осіб підпільної УГКЦ була збережена для майбутніх поколінь і знайшла продовження в сучасному житті Церкви».

Блаженніший Святослав нагадав, що символ відродження УГКЦ на українських землях – Патріарший собор. «Освячення Собору показує наше коріння як Церкви київського християнства, яка повертається до свого осідку. Наступний вимір цього Собору – храм, який збирає греко-католиків не тільки в Україні, а й поза її межами, і кличе до єдності усіх спадкоємців київського християнства. Патріарший собор пригадуватиме нам софійність київського християнства та відкриватиме дорогу в майбутнє, яке ми бачимо в єдності всіх Церков київської традиції», – запевняє Глава Церкви.

Відзначити належним чином упродовж 2014 року у своїх єпархіях 25-ту річницю легалізації УГКЦ в Україні доручає Синод Єпископів УГКЦ 2013 року, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/