Головна

Плани (17серпня)

Обіпершись на поруччя комфортабельного лайнера, ніжно обійнявшись, стоїть пара закоханих. Вони тільки-но побрались, і саме відбувають у свою шлюбну подорож. Ніжна любов переповнює їх. Ведуть мову про своє прекрасне сьогодення, а також і про майбутнє, яке їхня уява малює рожевими барвами.

Юнак мріє вголос: «Моя праця обіцяє гарні перспективи. Не за горами той час, коли ми зможемо переселитись у великий просторий будинок. За вісім чи десять років я вже зможу вітрити власну справу Побачиш, будемо щасливі».

Молода дружина підхоплює: «Так, наші діти зможуть навчатись в престижних школах й спокійно зростати».

Молодці цілуються й покидають палубу. На рятувальному колі, прикріпленому до поруччя, видніє назва корабля – «Титанік».

Журналіст і телекоментатор Джон Ченсело готувався йти на пенсію. Планував, як житиме на заслуженому відпочинку, і саме тоді в нього діагностували рак шлунку. Разом із хворобою прийшли десятки запитань: «Курив, пив, робив щось, чого не повинен був робити? Не дбав за своє здоров’я? Чи випадки захворювання на рак були в родині? Чому саме я?»

Хвороба нагадує нам, що насправді ми на дуже короткому ланцюзі. Десь прочитав: «Хочете, щоб Бог посміявся? Розкажіть Йому про свої плани».

«365 коротких історій для душі» - видавництво «Свічадо» 2012  (с) Бруно Ферреро

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/