Головна

Туринська Плащаниця: нові дослідження

Зображення на Туринській Плащаниці було утворено, ймовірно, завдяки електричному розряду, і її вік, за даними останніх наукових досліджень, співвідноситься з епохою Христа. Ці два висновки знайшли відображення в доповіді професора механіко-термічних досліджень університету Падуї Джуліо Фанті. Відомий дослідник Туринської Плащаниці був запрошений в Кельн з нагоди Німецького Національного Євхаристійного конгресу. В інтерв'ю Ватиканському радіо професор розповів про результати нових досліджень:

«Завдяки додатковому фінансуванню університету ми провели дослідження в різних напрямках: на основі інфрачервоної і раманівської спектроскопії, а також хімічного та багатопараметричного механічного аналізу. Всі ці аналізи проводилися на зразках оригінальної Плащаниці після визначення відносної шкали за допомогою ряду зразків, висхідних до періоду від 3.000 року до Р.Х. і по наші дні. Всі результати говорили про дати, близькі до першого століття після Р.Х., а найбільш вірогідним віком Плащаниці - з імовірністю 95 відсотків - є 33 р. до Р.Х., плюс-мінус 250 років. Тобто висновок практично охоплює епоху, в яку жив Ісус Христос ».

Говорячи про результати своїх п'ятнадцятирічних досліджень, проф. Фанті відзначив одну важливу особливість. Це - відбиток людського тіла, який не може бути відтворений навіть у сучасних умовах. Існують різні наукові гіпотези, проте, на думку італійського вченого та його колег, образ був залишений в результаті короткого і дуже інтенсивного розряду енергії, схожою на електричну, що виходить від потужного електричного поля напругою порядку 50 мільйонів вольт. Тобто для створення подібного зображення був би необхідний одночасний розряд енергії п'ятдесяти блискавок, що на сьогоднішній день неможливо відтворити в лабораторних умовах.

Говорячи про вік Туринської Плащаниці, проф. Фанті зазначив, що на думку більшості вчених, він ідеально поєднується з описом Євангелій і відноситься до першого століття. Відомо, що дослідження за допомогою методу радіовуглецевого аналізу, проведені в 1998 році, прийшли до помилкових висновків. Ось чому були проведені альтернативні аналізи, результати яких привели до дати першого століття від Різдва Христового.

За матеріалами  http://ru.radiovaticana.va

 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/