Головна

Урочисте причастя на Аскольдовій

11-12 травня  2013 року відбулося свято у храмі св. Миколая Доброго на Аскольдовій моглі. До Першої св. Сповіді та Урочистого св. Причастя приступило 22 осіб. Решта дітей (4 осіб) у зв’язкуз поважними причинами святкуватимуть  влітку під час літнього табору. На цій події були присутні батьки, родини,знайомі та з’їхалось багато гостей з різних куточків світу. Святкову св. Літургію, відслужив о. Ігор Онишкевич, настоятель храму, та о. Константин Пантелей. Рядочок дітей, вдягнених в українське вбрання, немов намистинки розсипались по церковному подвір’ю, тримаючи в руках прикрашені свічки, що символізують світло Христове, яке освітлює життя.

Після Служби Божої кожний першопричасник отримай альбом з посвідкою, яка документально підтверджує  проходження навчального курсу – підготовки до цих св. Тайн. Окремо діти отримали грамоти за свої досягнення протягом року: за винахіднивість, старанність, творчість, інтелектуальні досягнення та інше. Наступний крок свята носив символічний характер: діти прив’язували до надувних кульок свої молитви подяки та прохання, після чого кульки мали злетіти. Та багато з них залишились на сусідньому дереві, прикрашаючи його,як новорічну ялинку. Сподіваємось, що скоро вітер допоможе нашим кулькам. Потім через вірші діти висловлювали свою радість і щастя зустрічі з Христом у св. Тайнах. Завершилось свято по-українськи – солодким столом.

Нехай Господь благословить кожну дитину, родину і супроводжує їх повік Своєю благодаттю на стежці життя!

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/