Головна

Проповідь Папи на Месі канонізації Матері Терези

Неділя, 04 вересня 2016, 21:07

27443lpr_622c65ea179b751Під час Святої Меси, яку він очолив у неділю, 4 вересня 2016 р., проголосивши святою Матір Терезу з Калькутти, після прочитання євангельського уривку латинською та грецькою мовами, Папа Франциск виголосив наступну проповідь:

«Хто може збагнути, чого Господь хоче?» (Мудр. 9,13). Це запитання Книги Мудрості, яке ми почули в першому читанні, представляє нам наше життя, як таємницю, ключ до розуміння якої не перебуває в нашому володінні. Дійовими особами історії завжди є двоє: з одного боку – Бог, з іншого – люди. Нашим завданням є відчути Божий поклик і пізніше прийняти Його волю. Але щоб прийняти її без вагань, запитаймо себе: якою є Божа воля?

Add a comment

Читати далі: Проповідь Папи на Месі канонізації Матері Терези

 

«Поводьмося милосердно з нашим спільним домом»

Четвер, 01 вересня 2016, 22:10

ossrom127843_articolo«Поводьмося милосердно з нашим спільним домом» – тема Послання Папи Франциска з нагоди Всесвітнього дня молитви в наміренні дбання про створіння, який Католицька Церква вдруге відзначає 1 вересня 2016 року, приєднавшись до давнішої ініціативи деяких Православних Церков.

Саме на екуменічний аспект цього відзначення звертає увагу Глава Католицької Церкви на початку послання, представленого в четвер, 1 вересня, у Ватиканському прес-центрі, називаючи «підбадьорливим» той факт, що «стурбованість майбутнім нашої планети поділяють різні Церкви та християнські спільноти, разом із представниками інших релігій». «Християни і нехристияни, віруючі та люди доброї волі, всі ми повинні єднатися в тому, щоби виявляти милосердя до нашого спільного дому – землі – та повністю цінувати світ, в якому живемо, як місце взаємоподілу та спільності», – пише він.

Add a comment

Читати далі: «Поводьмося милосердно з нашим спільним домом»

 

Агіотерапія — лікування святістю

Середа, 31 серпня 2016, 21:21

a_terapiaНещодавно в Патріаршому домі УГКЦ у Львові відбувся цікавий і дещо нетрадиційний семінар «Пізнати Бога і людину. Агіотерапія — шлях до зцілення». До Львова приїхали агіотерапевти з Хорватії, спеціально щоб навчити священників того, як можна й потрібно лікувати душевні людські рани — християн та нехристиян.

Відомі хорватські лікарі Івіца Луліч та Лейла Црнек, які прибули на прохання Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, розповіли про агіотерапію. Add a comment

Читати далі: Агіотерапія — лікування святістю

   

«Мій заклик до всіх нас: цінуймо свою вільну і незалежну Україну!»

Середа, 24 серпня 2016, 23:31

sviatoslav_studiaОтець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав усіх українців із 25-річчям незалежності України.

«Дорогі співвітчизники, дорогі українці, дорогі брати і сестри в Україна та за кордоном, дозвольте мені сердечно всіх вас привітати із 25-річчям свободи і незалежності Української держави», – звернувся Предстоятель в інтерактивному проекті «Відкрита Церква» «Живого ТБ».

Add a comment

Читати далі: «Мій заклик до всіх нас: цінуймо свою вільну і незалежну Україну!»

 

Проросійські нотки в інтерв’ю папського нунція: особиста обмовка чи зміна політики щодо України?

Субота, 13 серпня 2016, 15:07

652365236510 серпня апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті дав телефоном 5-хвилинне інтерв’ю радіо «Ватикан». Це інтерв’ю опубліковане на італомовній інтернет-сторінці радіо в розділі «Топ-теми» під назвою «В Україні тривають бойові дії. Нунцій: гуманітана ситуація складна». На жаль, воно поки що відсутнє на україномовній сторінці сайту.

Add a comment

Читати далі: Проросійські нотки в інтерв’ю папського нунція: особиста обмовка чи зміна політики щодо України?

   

Сторінка 10 з 87

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/