Головна

ЗВЕРНЕННЯ Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо становлення справедливості в Україні

Вівторок, 17 травня 2016, 16:29

courtВсеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій як одна з найбільших інституцій громадянського суспільства України, турбуючись про справедливість як основу громадянської злагоди на землі України, висловлює своє занепокоєння станом захисту прав людини українськими судами, здійснення ними правосуддя та становищем українських суддів.

Ми як частина громадянського суспільства разом з усім Українським народом молимося і сподіваємося, що наша державна влада зробить все залежне від неї для покращення життя наших громадян, для утвердження і забезпечення прав і свобод людини. Адже саме забезпечення прав і свобод людини за Конституцією України є одним із головних обов’язків держави.

Add a comment

Читати далі: ЗВЕРНЕННЯ Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо становлення справедливості в Україні

 

Владика Богдан (Дзюрах) після АТО: «Мене вразило, наскільки наші воїни готові до самопожертви»

Середа, 11 травня 2016, 18:10

1308788Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, у пасхальний період відвідав зону бойових дій на Сході України, де розділив разом з українськими воїнами радість Воскресіння Христового. Єпископ поділився з Департаментом інформації УГКЦ своїми враженнями від поїздки.

Владико, що вас спонукало поїхати на Схід, адже є військові капелани, які там служать?

Add a comment

Читати далі: Владика Богдан (Дзюрах) після АТО: «Мене вразило, наскільки наші воїни готові до самопожертви»

 

Чи хотіла Церква рятувати євреїв від Голокосту? Частина ІI

Субота, 07 травня 2016, 10:58

carynnyk_ucu_edu_ua"Я зауважив, що українці брали участь у цій різанині, що після страти 18 тисяч, яких совєти вбили у Львові було зовсім природно. Крім того, майже всі члени НКВС були євреями. Цим і пояснюється ненависть населення", - французький історик

Про Голокост євреїв під час Другої світової війни написано чимало. На території України було знищено близько 900 тисяч євреїв. Досі між істориками тривають гострі суперечки про роль українців у Голокості.

Add a comment

Читати далі: Чи хотіла Церква рятувати євреїв від Голокосту? Частина ІI

   

Чи хотіла Церква рятувати євреїв від Голокосту? Частина І

П'ятниця, 06 травня 2016, 22:58

gIh5CJERaIU"Я пам’ятаю, що прийшли два озброєні українці і забрали мого батька. Мені було соромно – як українці, мої друзі, могли таке зробити?"

Про Голокост євреїв під час Другої світової війни написано чимало. На території України було знищено близько 900 тисяч євреїв. Досі між істориками тривають гострі суперечки про роль українців у Голокості. Усім відомо, як у Львові митрополит Андрей Шептицький рятував сотні єврейських життів.

Add a comment

Читати далі: Чи хотіла Церква рятувати євреїв від Голокосту? Частина І

 

Не робімо знаку хреста на собі, коли…

Четвер, 21 квітня 2016, 11:10

k_1У Велику Суботу можна побачити предивне явище. А саме те, як Вселенська Церква перетворюється на Церкву — скажемо так — святої ковбаси і благословенного яйця. Як це можливе? І які з цього випливають висновки для нас?

Хочу звернути увагу на справу, яку би можна визнати веселою і спустити на гальмах мовчання, але я особисто маю враження, що варто поглянути на «проблему свяченинки» у ширшому контексті. Спробуймо замислитися, що відбувається з католиками у Велику Суботу.

Add a comment

Читати далі: Не робімо знаку хреста на собі, коли…

   

Сторінка 10 з 85

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/