Головна

Неділя Прощення

Неділя, 13 березня 2016, 00:22

CrucifixionІ). Коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам. 15. А коли ви не будете прощати людям, то й Отець ваш небесний не простить вам провин ваших.

II). 16. Коли ж ви постите, не будьте сумні, як лицеміри: бо вони виснажують своє обличчя, щоб було видно людям, мовляв, вони постять. Істинно кажу вам: Вони вже мають свою нагороду. 17. Ти ж, коли постиш, намасти свою голову й умий своє обличчя, 18. щоб не показати людям, що ти постиш, але Отцеві твоєму, що перебуває в тайні; і Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі.

Add a comment

Читати далі: Неділя Прощення

 

«Як душпастирі, ми говоримо від імені нашого народу до Святішого Отця і до світу: Папа Франциск нас почув», – єпископи УГКЦ

Субота, 05 березня 2016, 21:36

p_synod_papa2«Ми приїхали підтвердити нашу єдність зі Святішим Отцем та попросити його у Рік милосердя допомогти людям, що страждають в Україні», – повідомив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, після зустрічі Постійного Синоду УГКЦ зі Святішим Отцем. «Папа нас почув», – наголосив він.

Напередодні 70-ї річниці Львівського псевдособору Глава Української Греко-Католицької Церкви і члени Постійного Синоду приїхали до Риму, щоб зустрітися з Святішим Отцем Франциском, Папою Римським. «Ми підтверджуємо те, що не зміг зламати тоталітарний режим – сопричастя з Римом та Вселенською Церквою», – сказав Глава УГКЦ.

Add a comment

Читати далі: «Як душпастирі, ми говоримо від імені нашого народу до Святішого Отця і до світу: Папа Франциск нас почув», – єпископи УГКЦ

 

Кароль Войтила – унікальна особистість XX-ХХІ стт.

П'ятниця, 04 березня 2016, 00:11

1390381439Сім’я є найважливішим середовищем, що впливає на формацію людини. Батьки та родина є першими будівничими молодої особи в сім’ї. І Кароль Войтила, як наймолодший син у сім’ї, отримував належну опіку та увагу зі сторони батьків. Зростаючи у містечку Вадовіце у Малопольщі, в краї, де пліч-о-пліч намагалися працювати і жити поляки та євреї, він вбирав різноманітний світ польської культури. У праці польської дослідниці про Папу Івана Павла ІІ, є чудовий нарис життя з дитинства. Автор розкриває величезний світ співжиття двох різних та самодостатніх культур – польської та єврейської. У польському середовищі, як і у будь-якому іншому, активно підтримувалась ворожість до чужинців, культуру та релігію, яких важко збагнути.

Add a comment

Читати далі: Кароль Войтила – унікальна особистість XX-ХХІ стт.

   

Як молитва батьків впливає на життя дітей?

Вівторок, 01 березня 2016, 21:45

8012f25Дієві тільки молитва, мовчання і любов. Ви зрозуміли плоди молитви? Любов у молитві, любов у Христі дійсно допомагає. Поки ви любитимете дітей тільки людською любов’ю, яка часто егоїстична, їх поведінка буде поганою. але коли ваша любов один до одного і до ваших дітей стане християнською і святою, у вас не буде жодних проблем. Святість батьків рятує дітей. Для того, щоб це відбулося, необхідно, аби Божественна благодать подіяла на душі батьків. Ніхто не стає святим сам по собі. Та же сама Божественна благодать згодом просвітить, зігріє і оживить душі дітей.

Add a comment

Читати далі: Як молитва батьків впливає на життя дітей?

 

Християни України колективно звернулися до Президента України про збереження життя

П'ятниця, 19 лютого 2016, 17:48

9518e218 лютого о 14.00 ініціативна група вірян Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви в Україні та Євангельських Церков України провела прес-конференцію з нагоди подання колективного звернення – 112239 (сто дванадцять тисяч двісті тридцять дев’ять) підписів – до Президента України Петра Порошенка, як гаранта Конституції України.

Мета заходу - ознайомлення широкого кола громадськості з виставленими до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України вимогами щодо неприпустимості видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, неприпустимості появи в Конституції України нових ідеологічних понять – “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”, а також щодо захисту життя людини від зачаття до природної смерті.

Add a comment

Читати далі: Християни України колективно звернулися до Президента України про збереження життя

   

Сторінка 7 з 81

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/