Головна

«Мій заклик до всіх нас: цінуймо свою вільну і незалежну Україну!»

Середа, 24 серпня 2016, 23:31

sviatoslav_studiaОтець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав усіх українців із 25-річчям незалежності України.

«Дорогі співвітчизники, дорогі українці, дорогі брати і сестри в Україна та за кордоном, дозвольте мені сердечно всіх вас привітати із 25-річчям свободи і незалежності Української держави», – звернувся Предстоятель в інтерактивному проекті «Відкрита Церква» «Живого ТБ».

Add a comment

Читати далі: «Мій заклик до всіх нас: цінуймо свою вільну і незалежну Україну!»

 

Проросійські нотки в інтерв’ю папського нунція: особиста обмовка чи зміна політики щодо України?

Субота, 13 серпня 2016, 15:07

652365236510 серпня апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті дав телефоном 5-хвилинне інтерв’ю радіо «Ватикан». Це інтерв’ю опубліковане на італомовній інтернет-сторінці радіо в розділі «Топ-теми» під назвою «В Україні тривають бойові дії. Нунцій: гуманітана ситуація складна». На жаль, воно поки що відсутнє на україномовній сторінці сайту.

Add a comment

Читати далі: Проросійські нотки в інтерв’ю папського нунція: особиста обмовка чи зміна політики щодо України?

 

Апостольський Нунцій про складну гуманітарну ситуацію в Україні

Субота, 13 серпня 2016, 08:23

957153На сході України тривають бойові дії, незважаючи на Мінські угоди щодо припинення вогню. Особливо складну гуманітарну ситуацію переживають найбільш уразливі верстви населення.

Конфлікт забрав уже близько 9,5 тисяч життів. 800 тисяч осіб, що живуть в зоні військових дій або поруч із нею, потребують гуманітарної допомоги, яка доходить до них із великими труднощами. Кілька днів тому – вперше за останні п'ять місяців, – конвої агентства ООН у справах біженців доставили в район Луганська будматеріали для тих, чиї будинки були пошкоджені або зруйновані.

Add a comment

Читати далі: Апостольський Нунцій про складну гуманітарну ситуацію в Україні

   

Папа: «диван щастя» може нас знищити

Вівторок, 02 серпня 2016, 08:43

pope-francis-young_Промова Папи Франциска під час молитовного чування з молоддю на CAMPUS MISERICORDIAE

Дорога молоде!

Як прекрасно бути з вами на цьому молитовному чуванні.

В кінці свого мужнього і зворушливого свідоцтва Ранд про щось нас попросив. Він сказав нам: "Я дуже прошу вас, щоб ви молилися за мою улюблену вітчизну". Історія, позначена війною, стражданням, втратою, що закінчується проханням про молитву. Чи є щось краще, аніж розпочати наше чування з молитви?

Add a comment

Читати далі: Папа: «диван щастя» може нас знищити

 

Папа Франциск у Кракові: «Україно, я з вами»

Понеділок, 01 серпня 2016, 13:37

Уляна Журавчак є волонтером Світового Дня Молоді. Вонапоходить з Трускавецького району Львівської Області. 30 липня вона була одна з чотирнадцяти молодих людей, які представляли молодь СДМ під час спільного обіду з Папою Франциском. Прийшла разом зі своїми товарищами до прес-центру штаб-квартири СДМ, аби поділитися враженями з журналістами. Католицький Медіа-Центр зміг поспілкуватися з нею особисто. Пропонуємо вашій увазі нашу розмову з Уляною: Add a comment

Читати далі: Папа Франциск у Кракові: «Україно, я з вами»

   

Сторінка 4 з 81

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/