Головна

«Cвяткувати Пасху сьогодні означає бути здатними до пасхальної самопожертви задля добра свого народу»

Субота, 08 квітня 2017, 20:08

resurrection-christВисокопреосвященним і преосвященним владикам, всесвітлішим, всечеснішим і преподобним отцям, преподобним ченцям і черницям, дорогим у Христі мирянам Української Греко-Католицької Церкви

Христос воскрес!

Як однорічний агнець, благословенний нам вінець – Христос Добровільно за всіх заколений був – Пасха очищення; І знову нам із гробу засяяв – чудове Сонце правди. Пісня 4-го Канону Пасхи Add a comment

Читати далі: «Cвяткувати Пасху сьогодні означає бути здатними до пасхальної самопожертви задля добра свого народу»

 

Свято Благовіщення – День подяки за дар життя! Духовне усиновлення ненародженої дитини

Четвер, 06 квітня 2017, 21:42

mama-i-malyukБлаговіщення Пресвятої Богородиці — християнське свято, що відзначає подію, коли архангел Гавриїл провістив Діві Марії, що вона непорочно зачне від Святого Духа і народить Сина Божого — Ісуса Христа.

7 квітня – Свято Благовіщення , є днем подяки за дар життя. У цей день у катедральних та парафіяльних храмах буде служитись Свята Літургія з наміренням подяки за дар життя кожної людини та проханням про збереження життя ненароджених дітей України.

Add a comment

Читати далі: Свято Благовіщення – День подяки за дар життя! Духовне усиновлення ненародженої дитини

 

Проблеми зі сповіддю? Ось 12 корисних порад

Вівторок, 04 квітня 2017, 19:03

fessioneЯ не знаю нікого, хто не відчував би дискомфорту перед сповіддю. Проте знаю тих, хто непритомніє від самої думки про сповідь!

Протягом багатьох років практики і журналістської роботи я зібрав кілька порад сповідників про те, як підійти до Таїнства Покаяння та Примирення. Я сам користуюся ними і знаю, що вони допомагають іншим. Рекомендую їх усім, у кого конфесіонал асоціюється скоріше «з катівнею», ніж з «обіймами нескінченого милосердя» (Папа Франциск).

Add a comment

Читати далі: Проблеми зі сповіддю? Ось 12 корисних порад

   

Вигладжений хрест

П'ятниця, 31 березня 2017, 13:33

IMG_5165-768x512Я не дивуюся апостолам, що повтікали з Гетсиманії і покинули Ісуса самого. Якби я там був, я би теж утік. Я не дивуюся апостолам, що вони не стояли під хрестом Учителя. Вони знали що таке хрест, перш ніж Ісус був до нього прибитий. Я би теж боявся там стояти. Бо не зніс би цього виду.

Всі учні зазнали розтрощень. Вони спокусилися, тобто спіткнулися об Ісуса, і впали. Бо як це можливо, що той, хто чинить чуда, тепер ні з того ні з сього втратив цю міць? Ну бо як зберегти уповання на доброту Бога, коли дивишся на вмирання засудженого, який є близькою тобі людиною? Ісус цю втечу і згіршення учнів передбачив, але ніколи їм не дорікав, що засумнівалися в Ньому, що покинули. Ніколи.

Add a comment

Читати далі: Вигладжений хрест

 

Інструкція щодо Причастя немовлят і дітей в УГКЦ

Четвер, 30 березня 2017, 13:41

9523245668Святе таїнство Причастя – це надзвичайно велика духовна пожива, життєво необхідна для душі і тіла кожного  християнина. Як написано у Святій Євангелії: “Хто Тіло Моє їсть і Кров Мою п’є, той в Мені перебуває, а Я в ньому” (Ів.6.56). Усім належить причащатися якомога частіше, а особливо за це необхідно дбати, приводячи до Святого Причастя дітей, починаючи від Хрещення.

Історично-богословський аспект і канонічні підстави причастя немовлят і малих дітей

1. Причащання немовлят і дітей у давній Церкві

Add a comment

Читати далі: Інструкція щодо Причастя немовлят і дітей в УГКЦ

   

Сторінка 9 з 69

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/