Головна

Сергій. Олександр. Володимир. Устим. Назар. Богдан. Іван… Небо падало, а вони нам його тримали.

Вівторок, 21 лютого 2017, 13:59

6fd040cfc6f265be9Tри роки тому вістка про безоглядну страту наших найкращих, невинних, які духом йшли на зустріч кулям, стрепенула країну. Їхня Христо–подібна жертва нас змінила. Тепер, коли до сотні приєдналися тисячі, залишається питання – Що сталося? Що змінилося? Чи ми змінилися? Як бути? Що робити? Що робити сьогодні? Як відповісти на непроглядні парадокси політики в Україні, війни агресора, глобального сум’яття і простої біди і нужди?

Річниця розстрілів - день пам’яті. Сьогодні кожен з нас знає когось, хто за ці три роки віддав своє життя. Наші друзі, що віддали найцінніше сьогодні заслуговують нашого зосередження перед таїнством їхньої жертви. А ми цього зосередження потребуємо.

Add a comment

Читати далі: Сергій. Олександр. Володимир. Устим. Назар. Богдан. Іван… Небо падало, а вони нам його тримали.

 

«Будьмо собою!» Послання Блаженнішого Святослава з нагоди 125-річчя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого

Четвер, 16 лютого 2017, 21:12

patriarx_josyf4«Будьмо собою!» Послання Блаженнішого Святослава до вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі з нагоди стодвадцятип'ятиріччя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого

Господи, навчи мене творити волю Твою, бо Ти єси Бог мій (Пс. 143, 10).

Дорогі в Христі брати і сестри!

Сімнадцятого лютого цього року сповнюється 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого – ісповідника віри та довголітнього предстоятеля нашої Церкви. Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви доручив усім вірним упродовж цього року вшанувати його пам’ять і молитися за його прославлення тут, на землі, серед лику блаженних і святих.

Add a comment

Читати далі: «Будьмо собою!» Послання Блаженнішого Святослава з нагоди 125-річчя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого

 

Стрітення Господнє

Вівторок, 14 лютого 2017, 22:15

90Лк. 2, 22-40.

Святкуємо ще одне величне свято – Стрітеня Господнє. Вже сама назва свята – Стрітеня, тобто зустріч, вказує на одне з його важливих духовних значень, що всі духовні старання християнина повинні бути направлені до однієї мети – вміти зустрічати Бога у своєму житті. Прикладом цього є праведний Симеон, котрий удостоївся від Господа особливого дару. Він в особі дитятка Ісуса пізнав і зустрів на схилі свого життя особисто, безпосередньо очікуваного Месію, Божого Сина, Бога в його особі.

Add a comment

Читати далі: Стрітення Господнє

   

Папа: Богові подобається, коли ми з Ним дискутуємо, а навіть на Нього сердимось, бо тоді ми є справжніми

Середа, 25 січня 2017, 20:15

1889722_ArticoloЧинити Божу волю не означає не дискутувати чи не сердитись на Господа, важливо бути справжніми, а не удаваними і, врешті-решт, сказати Богові наше «ось я». Його Святість звернув увагу на те, що коли Христос прийшов у світ, сказав: «Ти не хотів ні жертв, ані приношень, але приготував мені тіло єси. Ти не вподобав собі ні всепалення, ні жервти за гріхи. Ось я іду вчинити твою волю».

«Ці слова Ісуса, – сказав Папа, – є підсумком історії спасіння, яка є історією людей, готових виконати Божу волю. Після Адама, який ховається, тому що боявся Господа, Бог починає кликати і слухати відповіді тих чоловіків і жінок, які кажуть: "Ось я. Я готовий. Я готова ". Починаючи від Авраама, Мойсея, Ілля, Ісаї, Єремії, аж до великого "Ось я слугиня Господня" Марії та  останнього "Ось я", що прозвучало з уст Ісуса. Це ціла історія відповіді "Ось я ", але ці слова не вимовляються автоматично, бо Господь вступає в діалог з тими, яких кличе».

Add a comment

Читати далі: Папа: Богові подобається, коли ми з Ним дискутуємо, а навіть на Нього сердимось, бо тоді ми є справжніми

 

В’язниці, як дзеркало суспільного сумління

Вівторок, 24 січня 2017, 20:36

DSC_0187Бути поруч, незважаючи ні на що; давати надію, попри замкнутість та відчуження; сподіватися на покаяння та переосмислення, часто не вловлюючи навіть проблисків віри. Розмова з керівником Відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ отцем Костянтином Пантелеєм відкрила зовсім інший вимір священнослужителів, волонтерів, ув’язнених.

Add a comment

Читати далі: В’язниці, як дзеркало суспільного сумління

   

Сторінка 9 з 67

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/