Головна

У Києві вперше відбувся Екуменічний тиждень

Середа, 14 червня 2017, 20:48

5bezymyannyyМинулого тижня Національний заповідник «Софія Київська» приймав представників різних релігійних конфесій в Україні, видавців, науковців, представників влади, які взяли участь у семінарі «Єдність християн України — новий формат», що відбувся в рамках десятого Екуменічного соціального тижня. Цьогорічна тема — «Гідність — Служіння — Солідарність: на шляху оновлення країни».

Add a comment

Читати далі: У Києві вперше відбувся Екуменічний тиждень

 

«Люди бачили у Блаженнішому Любомирі відблиск Бога»

Вівторок, 06 червня 2017, 22:18

d53ffc0a644aПатріарх УГКЦ Любомир Гузар був чи не єдиною постаттю в Україні, що стала визнаним авторитетом для християн різних конфесій, євреїв та мусульман і людей, що не зараховують себе до жодної релігії. Секрет його практикуючої єдності простий – не роз’єднувати. Відтак, патріарху вдалося витворити довкола себе певну нову атмосферу – людяності, через яку промовляв Бог. Про те, якою людиною був Любомир Гузар та чому до нього тягнулися усі, розповів президент Українського католицького університету, єпископ, голова єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції Борис Ґудзяк, для якого Блаженніший Любомир був духовним наставником.

Add a comment

Читати далі: «Люди бачили у Блаженнішому Любомирі відблиск Бога»

 

«Блаженніший Любомир був одним з найвищих моральних авторитетів останніх десятиліть»

Вівторок, 06 червня 2017, 08:52

167656Мене спонукає це зробити надзвичайний приплив людей, які цими днями зібралися, щоб віддати шану усопшому кардиналові, про що мені стало відомо. Ця присутність є красномовним знаком того, ким він був: одним із найвищих моральних і пошанованих авторитетів в останніх десятиліттях українського народу.

Ідеться в листі Папи Римського Франциска до Блаженнішого Святослава, Глави і  Отця УГКЦ, який зачитав після Заупокійної Божественної Літургії Архиєпископ Циріл (Василь), Секретар Конгрегації Східних Католицьких Церков, особистий посланець Папи для участі в похоронних богослужіннях світлої пам’яті Блаженнішого Любомира 5 червня.

Add a comment

Читати далі: «Блаженніший Любомир був одним з найвищих моральних авторитетів останніх десятиліть»

   

За образом і подобою Його

Неділя, 04 червня 2017, 08:43

177022Любомир Гузар залишив нас — і залишив у сум'ятті. На полі кульбаб — то сонячно-жовтих, то у вигляді білих парашутиків — він здавався високим соняшником, який завжди був повернений обличчям до любимого світила й за яким можна було звіряти свій шлях. Дивлячись на нього, ми починали здогадуватися, що все може бути інакше, — можна інакше жити, думати, розставляти акценти і, неодмінно, діяти. Що ми самі могли б стати інакшими. Можливо, так воно й буде — якщо тільки ми дуже постараємося, "виростемо у свободі".

Add a comment

Читати далі: За образом і подобою Його

 

У пам’ять про Його Блаженство, Кардинала Любомира Гузара, засновника Ініціативної групи “Першого грудня”

П'ятниця, 02 червня 2017, 13:41

huzar_havrylyshynНайважчою є мить, коли в земному житті відходить від нас Друг, Вчитель, Батько.

Ми зазнали великої втрати. Надійшла гірка, важка хвилина, якої ми завжди остерігалися і яку завжди підсвідомо не приймали.

Любомир Гузар був нашим другом, наставником і духовним батьком.

Він був будівничим.

Add a comment

Читати далі: У пам’ять про Його Блаженство, Кардинала Любомира Гузара, засновника Ініціативної групи “Першого грудня”

   

Сторінка 9 з 71

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/