Головна

Зі слова Блаженнішого Святослава на свято Успення Пресвятої Богородиці

Понеділок, 28 серпня 2017, 10:17

maxresdefaultЗ нами Ковчег Нового Завіту у мандрівці до свободи

«Не бійся, бо я буду з тобою».

Ми можемо сьогодні з певністю сказати, що наш народ – від сходу до заходу і від півночі до півдня – є в прощі. Ми подорожуємо, ідемо вперед, подібно як колись Божий люд під проводом Мойсея подорожував пустелею. Цей народ ішов від рабства до свободи, від смерті до життя, з дому неволі до обітованої землі. Однак як багато непевності стояло перед тим народом, який відважився піти на голос Божий у цю дорогу. У книзі Виходу ми читаємо, що коли Господь Бог покликав Мойсея і доручив йому вести свій народ цією мандрівкою, Він сказав йому такі слова: «Не бійся, бо я буду з тобою». Мойсей мав багато непевності і страху, тому що мав стати перед обличчям грізного фараона, який нищив його людей, вбивав первенців Ізраїля.

Add a comment

Читати далі: Зі слова Блаженнішого Святослава на свято Успення Пресвятої Богородиці

 

Успення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці й Приснодіви Марії

Неділя, 27 серпня 2017, 20:08

KoimisiTisTheotokou13"Величаємо Тебе, Пренепорочна Мати Христа Бога нашого, і славимо Твоє всеславне Успення"

Величання празника

Предавній, загальний і глибокий культ Пресвятої Богородиці у Східній Церкві залишив особливий слід передусім на нашому літур­гійному році. Церковний рік не тільки багатий на різні Богородичні празники, але він також ними починається і завершується, його починає празник Різдва Пресвятої Богородиці, а завершує її славне Успення, що в наших літургійних книгах має таку величну назву — Успення Пресвятої славної Владичиці нашої Богородиці і Присно­діви Марії. Хоча празник Успення нагадує нам про сумну подію смерти, все-таки він належить до радісних празників. Богослуження праз­ника Успення повне радісних і веселих гимнів. Цього дня свята Церква радіє, бо Пресвята Богомати з тілом і душею перейшла з туземного життя до вічної слави Свого Сина, та що з її Успенням ми одержали в небі могутню Заступницю і Покровительку. Тож погляньмо на її чудесне Успення та на установлення празника Успення. Add a comment

Читати далі: Успення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці й Приснодіви Марії

 

5 причин, чому твоя половинка має любити Бога… більше, ніж тебе!

Субота, 26 серпня 2017, 14:03

652336522365виглядає суперечливим, але насправді має глибокий сенс. Хіба Бог такий жадібний, аж хоче, щоб Його любили більше, ніж дружину або чоловіка? З’ясуймо це.

Ісус навчає нас любити в такий спосіб, який охоплює всі аспекти життя. Він дає нам нову й рівносильну заповідь, щоби наші чуттєві стосунки могли безпечно дістатися берега.

Подружжя це становить чогось чужого ні для цього виду любові, ні для інструкцій, які нам дає Господь. Любов до Бога — це найперша заповідь, а друга, згідно з логікою, — любов до ближнього.

Add a comment

Читати далі: 5 причин, чому твоя половинка має любити Бога… більше, ніж тебе!

   

Росія використовує православну церкву у війні проти України – Леонід Кравчук

Середа, 23 серпня 2017, 23:43

10_main«Територія України за визначенням Московського патріархату є конфесійною територією Московського патріархату, тобто, господарями вони вважають себе на українській землі», - заявив перший президент.

Президент України у 1991-1994 роках Леонід Кравчук переконаний, що Росія використовує церкву як складову ідеології війни проти України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на прес-конференції «Двадцять шість років по тому... Де Україна сьогодні?».

Add a comment

Читати далі: Росія використовує православну церкву у війні проти України – Леонід Кравчук

 

Патріарх Святослав і майбутнє України

Вівторок, 22 серпня 2017, 08:31

izobrazhenie_155Під час Всеукраїнської прощі до Крилоса 5—6 серпня ц.р., в суботу, Блаженніший Святослав, у супроводі владики Володимира Війтишина і його помічника владики Йосафата Мощича та представників обласної і районної влади, відвідав пластовий табір «Сокіл» на Рожнятівщині, архієпархіальний табір в Підлютім та обласний санаторій «Ясень» ім. Митрополита Андрея Шептицького.

Ці зустрічі Глави УГКЦ з дітьми й молоддю відбувалися в невимушеній радісній атмосфері взаємного порозуміння і довіри. Разом з тим вони окреслили певні проблеми розвитку молодіжних організацій, потребу тіснішої співпраці молодіжних рухів і організацій Церкви та суспільства, як і нагальну необхідність її стратегічного планування на найближчі роки.

Add a comment

Читати далі: Патріарх Святослав і майбутнє України

   

Сторінка 9 з 73

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/