Головна

Великоднє послання Папи Франциска

Субота, 04 травня 2013, 21:09

Дорогі брати й сестри з усього світу, благодатного вам Великодня!
Яка велика радість для мене змогти донести вам цю звістку: Христос Воскрес! Я хотів би, щоб вона досягнула кожну домівку, кожну сім’ю, особливо там, де є найбільше страждань, лікарні, тюрми...

Add a comment

Читати далі: Великоднє послання Папи Франциска

 

Квітна неділя

Субота, 27 квітня 2013, 08:41

"... й ми, як отроки, знамена перемоги носячи, Тобі,
переможцеві смерти, воскликуємо:
Осанна в вишніх, благословен, хто йде в ім'я Господнє"
(Тропар Квітної неділі).

Add a comment

Читати далі: Квітна неділя

 

Папа Франциск: Лише євангелізуючи, Церква стає Матір’ю

П'ятниця, 19 квітня 2013, 20:01

Щодня у Службі Божій, яку Папа Франциск очолює в каплиці ватиканської резиденції «Святої Марти», де він мешкає, беруть участь працівники різних ватиканських інституцій. Наприклад у середу, 17 квітня, у ранковій Євхаристійній молитві з Папою взяли участь працівники Інституту Релігійних Справ, так званого, ватиканського банку. Звертаючись із коротким словом до присутніх, Святіший Отець запропонував роздумати над прочитаним того дня біблійним уривком з книги Діянь Апостолів, у якому Богом натхнений автор описує життя першої громади християн, розповідаючи про те, як послідовники Ісуса жили у мирі та любові та про перше переслідування вірних, яке розпочалось після каменування диякона Стефана. На думку Папи Франциска – це частково є стилем життя Церкви: між миром любові і переслідуваннями.

Add a comment

Читати далі: Папа Франциск: Лише євангелізуючи, Церква стає Матір’ю

   

Є проблема: від понеділка до суботи жити тим, чим люди наповнюються в церкві в неділю

Вівторок, 26 березня 2013, 21:45

Нещодавно Архиєпископ Любомир (Гузар) відзначив 80-літній ювілей. З цієї нагоди (неважливо — напередодні дати чи після) хотілося з ним говорити про живу віру і любов — те, на що він найбільше звертав нашу увагу впродовж десяти років свого патріаршого служіння. Звертає і тепер.

Зрештою, владика володіє харизмою любові, у чому багато хто сам переконався. А, як відомо, любов і жива віра притягують.

Add a comment

Читати далі: Є проблема: від понеділка до суботи жити тим, чим люди наповнюються в церкві в неділю

 

«Ви є лист Христовий, якого пізнають і читають усі люди»

Середа, 20 березня 2013, 23:56

Звернімо увагу на нас, а краще на те, як Бог давиться на мене і на тебе. «Ви є лист Христовий, якого пізнають і читають усі люди» (II Кор. З, 2).

Ці прості і глибокі слова звернено до нас з Вами. По нас можна прочитати, в кого віримо, як живемо і чи вартує іти тими дорогами, якими йдемо. Через кожного з нас Ісус Христос посилає свій лист світові - там, де живемо: на своїй вулиці, у будинку, під'їзді, на своїй парохії, на роботі, в школі, в хорі, під час відпочинку чи святкування Дня народження і навіть як ми десь вирушаємо в дорогу, - ми є «листом» Христовим, якого відчитують люди.

Add a comment

Читати далі: «Ви є лист Христовий, якого пізнають і читають усі люди»

   

Сторінка 72 з 79

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/