Головна

Прагнути захистити іслам всякою ціною означає зрадити істину,- науковець-єзуїт

Четвер, 20 липня 2017, 12:45

screen_shotУ цьому інтерв’ю єгипетський мелхіт-католик єзуїт о. Генрі Булад пояснює чому, на його думку, ісламські терористи застосовують те, чого їхня релігія вчить їх, і чому Церква не є спроможною реагувати, оскільки стала жертвою лівацької ідеології, що руйнує Захід.

Розмовляв Едвард Пентін

Add a comment

Читати далі: Прагнути захистити іслам всякою ціною означає зрадити істину,- науковець-єзуїт

 

Папа: Не можемо залишатися байдужими до забруднення повітря і води

Неділя, 16 липня 2017, 18:02

RV9246_ArticoloПитна вода, якість повітря та переробка сміття – такими є головні теми конгресу «Laudato si’ та великі міста», що відбувається у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), від 13 до 15 липня 2017 року. Організатори ставлять перед собою два завдання: практичне, що полягає у впровадженні в життя повчань енцикліки «Славен будь» Папа Франциска, й етичне, тобто, підвищення чутливості всіх людей до невідкладних моральних вимог знайти вирішення проблеми кліматичних змін.

Add a comment

Читати далі: Папа: Не можемо залишатися байдужими до забруднення повітря і води

 

Зірка, що не згасне

Субота, 15 липня 2017, 17:49

ap4003766_articoloУ контексті поминання світлої пам’яті Блаженнішого Любомира, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, з нагоди сорокового дня після його відходу до вічності, пропонуємо вашій увазі репортаж, приготований студенткою Школи Журналістики УКУ Олесею Бідою під час стажування у Ватиканському Радіо.

В Італії світлої пам’яті Блаженніший Любомир Гузар провів тривалий період свого життя. Тут він почав тісно співпрацювати з Йосифом Сліпим і був його дорадником, керував монастирем, викладав в університетах і їздив світом з місіями. Ми вирішили зібрати у Римі спогади тих, хто співпрацював з Блаженнішим.

Add a comment

Читати далі: Зірка, що не згасне

   

Такі люди і на небі потрібні… 40 днів без Совісті Нації

Вівторок, 11 липня 2017, 13:50

1498901563_33Пишу про кардинала Любомира ГУЗАРА трішечки раніше ніж в 40-вий день по смерті Великого ієрарха. Сподіваюся, що читач поступово добереться до цього матеріалу. Я ж маю мету: показати виключно свої враження від зустрічей з особистістю після смерті якої (31 травня) багато українців відчули себе сиротами.

Доля зводила мене з БЛАЖЕННІЙШИМ неодноразово. Останній раз запам’ятався особливо. Це трапилося незадовго до святкування Пасхи – 12 квітня, 2017 року, у середу. За пару днів до цього, я подзвонив помічнику кардинала, отцю Миколі, і поцікавився, чи можна сподіватися на розмову?

Add a comment

Читати далі: Такі люди і на небі потрібні… 40 днів без Совісті Нації

 

40 днів без Патріарха

Неділя, 09 липня 2017, 22:04

z1499626419a14iВже 40 днів без Патріарха. Мабуть, багато хто з нас відчуває пустку. Похоронні відправи глибоко зворушили учасників і тих сотень тисяч, які за ними слідкували по інтернету і телебаченню. Поки вони тривали, Блаженніший Любомир нaче був з нами, навпаки, ще навіть більше був у словах і спогадах, а тепер ми гостро відчуваємо його відсутність. Я її відчуваю.

В моєму житті Любомир Гузар був присутній більше, ніж 50 років. Тобто завжди був. Він був душпастирем на Союзівці, куди я малим з батьками їздив літом відпочивати, в семінарії при УКУ в Римі він був нашим духівником і моїм сповідником, а потім в Україні я удостоївся бути в колі його співпрацівників і радників протягом 20 років.

Add a comment

Читати далі: 40 днів без Патріарха

   

Сторінка 8 з 71

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/