Головна

Походження свята Покрова Пресвятої Богородиці

Неділя, 13 жовтня 2013, 00:56

Побожні християни з сердечною любов’ю величають Пресвяту Діву й Богородицю Марію, Небесну Царицю, Володарку Божої ласки й заступницю всіх християн.

Вшановує Пресвяту Діву Марію й український народ. З того часу, як наш люд став навколішки перед Ісусом Христом, по всій нашій землі гомонить пісня слави й любови також і на честь Христової Матері Марії. Величаючи її, наш народ благає в неї опіки й заступництва в різних потребах цього земного життя.

Add a comment

Читати далі: Походження свята Покрова Пресвятої Богородиці

 

Навіщо Бог мене створив?

Вівторок, 08 жовтня 2013, 00:19

Падіння

Щастя в людській сім'ї вимагає деяких очевидних умов. По-перше, люди повинні хотіти бути щасливими. Нікого не можна зробити щасливим у відношенні до інших без його свобідної волі. Ніхто не може дати сімейного щастя жінці, яка просто не хоче одружуватися - яким би ідеальним не був її наречений. По-друге, щастя передбачає особисте зростання - ми змінюємося, робимося іншими, щоб вмістити це щастя.

Add a comment

Читати далі: Навіщо Бог мене створив?

 

Список, який врятував мою сім’ю

Неділя, 06 жовтня 2013, 22:59

Я трималася до останнього. Але настав день, коли мої сили вичерпалися, і як тільки чоловік поїхав на роботу, я зібрала речі, взяла нашого 14-місячного сина і пішла з дому. Той рік був єдиним, коли ми жили в одному місті з моїми батьками. Очевидно, можливість втекти до тата й мами спростила моє рішення залишити Білла...

Заплакана і розсерджена, я пішла з мамою на кухню. Вона тримала дитину, а я, ридаючи, виправдовувала свій вчинок. Мама налила мені кави і сказала, що вони з татом допоможуть мені. Я полегшено зітхнула, дізнавшись, що вони на моїй стороні.

Add a comment

Читати далі: Список, який врятував мою сім’ю

   

Без наукових доказів

Середа, 02 жовтня 2013, 09:55

Протягом багатьох років дуже міцно в головах багатьох людей сидить впевненість у тому, що наука спростовує віру, тому й дуже хочеться довести протилежне. Але не потрібно впадати у крайнощі. Серед завдань апологетики є і завдання показати, що релігія і наука не є несумісними, не заперечують один одного і цілком можуть співіснувати, уживатися разом не тільки в суспільстві, але і всередині окремої людини. А намагатися довести істини віри за допомогою науки - це називається перебором.

Чому це так?

Add a comment

Читати далі: Без наукових доказів

 

Катехит не може бути боягузом чи музейним експонатом

Понеділок, 30 вересня 2013, 17:02

Про красу виховання у вірі Папа говорив до 1600 катехитів з усього світу. Він закликав їх мати відвагу торувати нові шляхи для звіщення Євангелія. Святіший Отець виголосив спеціальну катехезу про віру для учасників Міжнародного Катехитичного Конгресу, що зараз триває у Ватикані. Конгрес передує Дню Катехита, що пройде завтра в рамках святкування Року Віри.

Add a comment

Читати далі: Катехит не може бути боягузом чи музейним експонатом

   

Сторінка 65 з 75

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/