Головна

Історичні постаті у християнстві

Свята мати сім'ї

Четвер, 15 січня 2015, 12:14

ДЖАННА  БЕРЕТТА  МОЛЛА     - МАТИ, ДОКТОР МЕДИЦИНИ (1922 - 1962)

Амос, 1:13.Біблія.

Сьогодні витає творча пропозиція: закупити  сільські  садиби  в мальовничих селах Андрієвичі  Емільчинського району Житомирської області  на землях льону  та  вишивання, на батьківщині  Тетяни Майданович – авторки  рукопису “Насіння  диких  трав”,  у селі  Горобіївка Канівського  району, Черкаської області –  в екологічно чистих   нішах,  заснувати  дві  Жіночі  гімназії  імені Джанни Беретти Молли  та Жіночий  інститут  християнської етики  ім.Джанни Беретти Молли  для поліпшення умов виховання  дівчат  у дусі християнського послуху.

Add a comment

Читати далі: Свята мати сім'ї

 

Пізнай Святого Миколая у собі

П'ятниця, 19 грудня 2014, 03:13

Про сьогоднішнє свято, здається, знаємо багато, але мабуть, більше не знаємо, як маємо відомостей про нього. Цей святий зробив стільки чудес, допоміг стільком особам, врятував життя так багатьом людям, привернув здоров’я, встановив справедливість, витягнув з нещастя, усунув різні небезпеки, що всього ми не можемо знати й неможливо цього описати. А крім того, його духовна опіка, його святість дарована йому Богом, його любов до ближнього та Господа Бога такі значні, що людський розум збагнути не може. Бо як можна визначити, виміряти, збагнути рівень любові до ближнього, котрою палав святий Миколай? Його знає увесь християнський світ! А те, що він приходив з поміччю людям ще за життя, творячи чуда – свідчить про великий ступінь святості цієї особи.

Add a comment

Читати далі: Пізнай Святого Миколая у собі

 

Апостол Андрій Первозванний - Феномен в життя

Субота, 13 грудня 2014, 00:02

«Величаємо Тебе, святий апостоле Андрію Первозванний, і шануємо святу пам'ять Твою…» (величання свята)

Благоволінням Божим кожна країна і кожен народ мають у своїй історії просвітителя. Великою честю для багатьох народів стало перебування на їхній землі учнів Христа Спасителя — святих апостолів. Славить похвалами Рим апостолів Петра і Павла, Індія — Фому, Єгипет — Марка, через яких народи, що перебували у темряві невідання, просвітилися світлом істинного богопізнання.

Add a comment

Читати далі: Апостол Андрій Первозванний - Феномен в життя

   

Папи миру

Середа, 10 грудня 2014, 23:55

Увечері 27 жовтня 1986 року над Ассізі, містом святого Франциска, покровителя братерства між народами, повівав прохолодний вітер. У той час, як святий Іван Павло ІІ взяв слово, щоб виголосити заключну промову однієї з подій його понтифікату, яка назавжди закарбувалася у пам’яті багатьох людей – Всесвітнього дня молитви за мир, релігійні провідники, що прибули з кожного кінця світу на цю безпрецедентну зустріч, сидячи за його спиною, намагалися, як могли, рятуватися від холоду.

Add a comment

Читати далі: Папи миру

 

Свята Великомученице Катерино, моли Бога за нас!

Субота, 06 грудня 2014, 22:24

Катерина не тільки добре знала твори мудреців старовини, але вона вивчала також твори знаменитих лікарів, таких, наприклад, як Аськлепій, Гіппократ і Галін; крім того вона навчилася ораторському і діалектичному мистецтву і знала багато мов і говір, так що всі дивувалися її вченості і знанням.

Багато багатих і знатних людей сваталися до неї і з цією метою приходили до її матери, таємної християнки, що приховувала свою віру внаслідок жорстокого гоніння, спорудженого у той час на віруючих Максиміном.

Add a comment

Читати далі: Свята Великомученице Катерино, моли Бога за нас!

   

Сторінка 10 з 35

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/