Християнське вчення
8 пропозицій, що християнинові слід робити щодня
Четвер, 25 серпня 2016, 23:18
Ми прагнемо якось змінити своє життя. Хочемо стати ревнішими християнами, кращими батьками, уважнішими дітьми, стриманішими, щедрішими, відважнішими… Хочемо більше читати, молитися та займатися спортом; менше часу проводити за ґаджетами, більше — з друзями, та навіть просто на свіжому повітрі.
Хочемо вивчити іноземну мову, опанувати новий вид спорту та покінчити зі шкідливими звичками… Хочемо, хочемо, хочемо… Пишемо списки, обіцяємо собі та іншим, що все зміниться «з понеділка», від завтра, з «першого числа»… Не все так складно. Варто знати, чого хочеш, і не вимагати від себе надто багато. Фахівці радять розпочати практикувати щодня максимум із двох добрих звичок, аби досягнути бажаної мети.
Add a commentЧитати далі: 8 пропозицій, що християнинові слід робити щодня
7 гріхів, які ми робимо з любові до дитини
Понеділок, 11 липня 2016, 20:48
Я люблю свою доньку. Їй нічого не бракує. Кожну вільну хвилину ми проводимо разом. Щодня я задаюся питанням: чи я хороша мама? Тому що можна робити помилки з любові.
Гріх перший: надмірна опіка
Люди, які в житті стикалися з труднощами, часто вирішують, що їхні діти матимуть життя, усипане трояндами. Вони прагнуть усунути всі труднощі і проблеми з дороги своїх чад. Ті, хто виріс у бідних сім'ях, де треба було займатися братами і сестрами, прибирати та готувати, працювати на канікулах, щоби дозволити собі поїхати на кілька днів з друзями на природу — коли стають дорослими, пам'ятають про ці жертви і хочуть, щоб їхні діти такого не переживали.
Add a commentДосвід Духовних Вправ
Субота, 09 липня 2016, 17:07
Новіціят – перший етап духовного вишколу. Цей етап має свої внутрішні етапи. Спочатку необхідно звикнути до зовнішніх змін у житті – іншого стилю життя, позбутися усталених звичок, які не відповідають новим умовам життя тощо, а якщо потрапляєш в іншу країну, то ще й пройти мовний і культурний бар’єр. Тут основну роль відіграє сила волі, постійне виконування нових звичок, які поступово витискають старі, процес в основному свідомий і зрозумілий. На цьому етапі ще немає глибшої молитви, медитація – це вироблення нової звички.
Секрет дієвої молитви
Понеділок, 23 травня 2016, 19:27
Найпоганіша штука в духовності — це бездумне мимрення молитов, яких не розумієш, а що гірше — не сприймаєш. Подивися, як треба молитись, аби цього уникнути.
«ШОК!!! Ісус розкриває секрет дієвої молитви!» — так, імовірно, виглядав би заголовок статті, де описувалось би, як хтось отримав приватне об’явлення. На жаль, якби читачі довідалися, що тут ідеться не про щось «надприродне», а про роздуми над уривком зі Святого Письма, то зразу ж відклали би таку газету.
Add a comment«Боже ім’я – Милосердя» /16/
Середа, 11 травня 2016, 12:51
Сьогодні завершуємо ознайомлення з книгою-інтерв’ю «Боже ім’я – Милосердя», яка є записом розмови італійського журналіста Андреа Торніеллі з Папою Франциском.
«Яка відмінність і що спільного між милосердям та співчуттям?» – таким було наступне запитання, на яке Святіший Отець відповів:
«Милосердя притаманніше Богові, воно більше стосується суду над нашим гріхом. Співчуття, натомість, має більш людське обличчя. Воно означає “терпіти з іншим”, “страждати разом”, не залишатися байдужими до болю і страждання інших.
Add a commentБільше статей...
Сторінка 9 з 108