Головна

Християнське вчення

Життя закоротке, аби… не молитися!

Вівторок, 01 березня 2016, 21:59

cr12345kjhgfy6Коли ми вчергове чуємо з амвону, що Бог любить людину, очі самі собою заплющуються. Ми постійно чуємо про любов Бога, про потребу будувати особистий зв’язок із Ним, але, власне кажучи, до кінця не розуміємо, про що ідеться.

Слово «любов» нам асоціюється з прагненням близькості, з тугою, бажанням бути разом, спільно проводити час, ну а якщо за молитвою ми не дуже тужимо, то, може, слово «любов» у контексті віри проявляється в зовсім інакший спосіб? Add a comment

Читати далі: Життя закоротке, аби… не молитися!

 

Як бути добрими хресними батьками? 7 порад

Понеділок, 29 лютого 2016, 13:01

collagehresniЯкщо не знаєш, що можеш для нього/неї зробити, то просто слухай.

Коли дитина проходить в Церкві обряд Хрещення, її батьки обирають пару дорослих осіб, які стають її хресними батьками і мають супроводжувати її в духовному зростанні. Однак не всі хресні батьки добре розуміють ту роль, яка на них покладена (а точніше, на яку вони самі погодились).

Дехто час від часу згадує своїх похресників у молитві, хтось насправді стає духовним наставником, дехто не забуває вітати з днем народження і дарувати подарунки, а хтось згадує, що має похресника тільки тоді, коли він/вона запрошує на весілля…

Add a comment

Читати далі: Як бути добрими хресними батьками? 7 порад

 

10 заповідей для батька

Субота, 27 лютого 2016, 22:00

10_zapovidey_tataБути батьком — непросто. Бути батьком означає стати справжнім взірцем для свої дітей, опорою для дружини. Бути батьком означає розвивати стосунки з жінкою та виховувати нових Людей. Бути батьком — це бути справжнім.

  1. I. Перший обов’язок батька стосовно дітей — любити їхню маму.

Виховання — завжди командна гра. Батько може захистити матір, підміняючи її, даючи їй змогу відпочити, відновитися і знайти трохи часу для себе.

Add a comment

Читати далі: 10 заповідей для батька

   

7 головних гріхів

Четвер, 25 лютого 2016, 15:52

7676678678Бруд гріха не завжди нас відлякує, проте сама розмова про гріх тривожить сумління. Аби розібратись на чому полягає гріх, і чи можливо не грішити, ми звернулись із запитанням до о. Юзефа Збіцяка, професора з морального богослов’я.

- Отче, скажіть, будь ласка, чому поганий вчинок називають гріхом?

- Релігійна назва злого вчинку – гріх. Це зло, вчинене не лише людині, але й Богу, порушення Божого Закону, інакше - недотримання Десяти Божих Заповідей. З іншого боку - це певний непослух, образа та кривда Бога. Невіруючі не називають погані вчинки гріхом, лише злом, кривдою. Add a comment

Читати далі: 7 головних гріхів

 

Молебень до Христа Милосердного

Понеділок, 22 лютого 2016, 13:03

icona_lampadaДля блага вірних, відповідно до приписів Інструкції щодо подання літургійних текстів, їх перевидань і перекладів, в УГКЦ затвердили текст Молебню до Христа Милосердного. Його підготувала Патріарша літургійна комісія УГКЦ.

МОЛЕБЕНЬ ДО ХРИСТА МИЛОСЕРДНОГО

з нагоди Року Божого милосердя Add a comment

Читати далі: Молебень до Христа Милосердного

   

Сторінка 9 з 103

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/