Головна

Християнське вчення

«Боже ім’я – Милосердя» /6/

Понеділок, 28 березня 2016, 21:38

ANSA930832_ArticoloЧитаючи книгу «Боже ім’я – Милосердя», що є плодом розмови Папи Франциска з італійським журналістом Андреа Торніеллі, попереднього разу ми почули спогади Святішого Отця про його особистий досвід сповідника. Серед іншого, він згадував: «Як сповідник, навіть коли мені доводилося бути перед зачиненими дверима, я завжди намагався знайти щілинку, просвіт, щоби відчинити їх та змогти дарувати прощення, милосердя».

Самі ці слова «Шукати будь-який просвіт» дали назву третій частині книги, яка розпочинається запитанням: «Що потрібно для того, щоб отримати милосердя? Чи потрібна для цього якась особлива готовність?».

Add a comment

Читати далі: «Боже ім’я – Милосердя» /6/

 

«Боже ім’я – Милосердя» /5/

Понеділок, 28 березня 2016, 10:19

ANSA930832_ArticoloДругий розділ книги-інтерв’ю «Боже ім’я – Милосердя», що є записом розмови Папи Франциска з італійським журналістом Андреа Торніеллі, називається «Дар Сповіді», і розпочинається із запитання: «Чому важливо сповідатися? Ви були першим Папою, що зробив це прилюдно під час покаянних богослужінь Великого Посту в базиліці Святого Петра… Чи ж не вистачить покаятися в собі, попросити прощення, спілкуючись безпосередньо з Богом?».

Add a comment

Читати далі: «Боже ім’я – Милосердя» /5/

 

«Боже ім’я – Милосердя» /4/

П'ятниця, 25 березня 2016, 10:20

ANSA930832_ArticoloПродовжуємо гортати сторінки книги-інтерв’ю «Боже ім’я – Милосердя», що є записом розмови Папи Франциска з італійським журналістом Андреа Торніеллі. У першому розділі, який має назву «Час милосердя», Святіший Отець ділиться досвідом особистих стосунків з Божим милосердям.

Андреа Торніеллі попросив співрозмовника поділитися тим, хто йому спадає на думку, коли він замислюється про «милосердних священиків», чи то тих, яких зустрів на своєму життєвому шляху, чи тих, приклад яких є джерелом натхнення. Відповідаючи, Папа сказав, що таких було багато…

Add a comment

Читати далі: «Боже ім’я – Милосердя» /4/

   

«Боже ім’я – Милосердя» /3/

Четвер, 24 березня 2016, 23:50

ANSA930832_ArticoloПродовжуємо гортати сторінки книги-інтерв’ю «Боже ім’я – Милосердя», що є записом розмови Папи Франциска з італійським журналістом Андреа Торніеллі. У першому розділі, який має назву «Час милосердя», Святіший Отець ділиться досвідом особистих стосунків з Божим милосердям.

Відповідаючи на запитання: «Яке місце і яке значення у Вашому серці, житті та особистій історії займає милосердя? Чи пам’ятаєте про свій перший, ще в дитинстві, досвід милосердя?», – Папа Франциск зазначає, що розглядає своє життя у світлі 16-го розділу Книги пророка Єзекеїла.

Add a comment

Читати далі: «Боже ім’я – Милосердя» /3/

 

«Боже ім’я – Милосердя» /2/

Середа, 23 березня 2016, 23:28

ANSA930832_Articolo«Бог милосердя, милосердний Бог. Для мене це справді є паспортом нашого Бога», – сказав Папа Франциск, спілкуючись з італійським журналістом Андреа Торніеллі, розмова з яким нещодавно побачила світ у формі книги-інтерв’ю «Боже ім’я – Милосердя».

Згадана бесіда відбулася у липні 2015 року, після повернення Святішого Отця з подорожі до Латинської Америки. У контексті того, що тривали приготування до початку надзвичайного Святого Року, присвяченого милосердю, перші запитання стосувалися того, як виникла така ідея і що це слово «милосердя» означає особисто для Папи Франциска. Відповіді на ці запитання увійшли до першого розділу книги, який називається «Час милосердя».

Add a comment

Читати далі: «Боже ім’я – Милосердя» /2/

   

Сторінка 7 з 103

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/