Головна

Милосердя

БФ «Карітас Київ» допомагає людям, які перебувають у місцях позбавлення волі

П'ятниця, 31 серпня 2012, 09:55

«Благодійний Фонд «Карітас Київ», у рамках постійної праці, за допомогою жертводавців, надає соціально-матеріальну допомогу 550 жінкам-в’язням Чернігівської, Збаразької, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської в’язниць у вигляді солодощів, чіпсів, одягу, медикаментів, овочів, книг та Святого Письма. Крім цього, надано допомогу 33 дітям, які перебувають у «Будинку дитини» при Чернігівській колонії», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

БФ "Карітас–Київ" є благодійною організацією, головною метою діяльності якої є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства і окремих категорій потребуючих осіб. Основними напрямками діяльності фонду є: моральна, психологічна та матеріальна підтримка гуманітарних, соціальних, культурних та оздоровчих ініціатив; надання допомоги малозабезпеченим верствам населення: багатодітним сім’ям, дітям вулиці, дітям-сиротам та особам похилого віку. За 20 років роботи Фонду тисячі потребуючих одержали благодійну допомогу.

Add a comment

Читати далі: БФ «Карітас Київ» допомагає людям, які перебувають у місцях позбавлення волі

 

Проста дитяча мрія

Вівторок, 31 липня 2012, 15:44

У пресі неодноразово порушується тема про дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Хочеться ще раз звернути увагу людей на проблеми таких дітей, осторонь від яких  залишатися не можна.

Дітей сім’ї  Танасюків – Валерія, Вадима, Світлани  та Сніжани, які були направлені  до Борзнянської школи-інтернату з Чернігівського притулку для дітей у травні 2008 року, спіткала нелегка доля. Вони виховувалися в неблагополучній сім’ї, мало що бачили позитивного у поведінці своїх батьків, недоїдали, не відвідували школу, взимку замерзали від холоду. Саме тому вони залишилися без батьківського піклування: батько помер, мати – позбавлена батьківських прав за невиконання своїх  обов’язків та зловживання спиртними напоями .

Add a comment

Читати далі: Проста дитяча мрія

 

«Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне» (Мт. 19:13)

Субота, 31 березня 2012, 00:46

Місяць тому мені запропонували організувати поїздку та провести невеличку просвітницько-культурну програму для 18-тьох вихованців Борзнянської загальноосвітньої школи-інтернат. Парафіяни нашої церкви вже відвідували цих діток з подарунками http://oranta.org/index.php?option=com_content&view=article&id=829:velyka-rodyna-odna-mama-i-216-dite&catid=29:propovidi-cat&Itemid=34 і продовжують опікуватись ними.

Add a comment

Читати далі: «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне» (Мт. 19:13)

   

Велика родина: одна мама і 216 дітей!

Понеділок, 06 лютого 2012, 18:45

Волонтери та парафіяльна служба милосердя 25 січня відвідали Борзнянську загальноосвітню школу-інтернат в Чернігівській області. Хоч і свята закінчились, але св.. Миколай ще досі роздає свої подарунки. Цього разу ми зібрали трохи менше подарунків, ніж завжди. Але і на цьому велике дякую усім, хто приніс речі, іграшки, хто допоміг матеріально, закупити різдвяні сніговички з цукерками, два комп’ютери та телевізор. Діти були дуже щасливі та вдячні. Обличчя їх світилися неймовірно!

Add a comment

Читати далі: Велика родина: одна мама і 216 дітей!

 

«Як виглядає життя за колючим дротом?»

Середа, 03 листопада 2010, 23:51

Фотовиставка «Реалії тюремного життя»

28 жовтня в центральному краєзнавчому музеї Сімферополя, суспільна організація «Айболить», при підтримці Державного Департаменту України з питань виконання покарань в Автономній Республіці Крим, відкрила виставку відомих кримських фотографів Олександра Каднікова та Авідаса Шемітаса.  На п’ятдесяти фото показано реалії тюремного життя у виправних колоніях Сімферополя та Харкова.

Add a comment

Читати далі: «Як виглядає життя за колючим дротом?»

   

Сторінка 12 з 15

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/