Головна

Милосердя

Велика родина: одна мама і 216 дітей!

Понеділок, 06 лютого 2012, 18:45

Волонтери та парафіяльна служба милосердя 25 січня відвідали Борзнянську загальноосвітню школу-інтернат в Чернігівській області. Хоч і свята закінчились, але св.. Миколай ще досі роздає свої подарунки. Цього разу ми зібрали трохи менше подарунків, ніж завжди. Але і на цьому велике дякую усім, хто приніс речі, іграшки, хто допоміг матеріально, закупити різдвяні сніговички з цукерками, два комп’ютери та телевізор. Діти були дуже щасливі та вдячні. Обличчя їх світилися неймовірно!

Add a comment

Читати далі: Велика родина: одна мама і 216 дітей!

 

«Як виглядає життя за колючим дротом?»

Середа, 03 листопада 2010, 23:51

Фотовиставка «Реалії тюремного життя»

28 жовтня в центральному краєзнавчому музеї Сімферополя, суспільна організація «Айболить», при підтримці Державного Департаменту України з питань виконання покарань в Автономній Республіці Крим, відкрила виставку відомих кримських фотографів Олександра Каднікова та Авідаса Шемітаса.  На п’ятдесяти фото показано реалії тюремного життя у виправних колоніях Сімферополя та Харкова.

Add a comment

Читати далі: «Як виглядає життя за колючим дротом?»

 

Літній відпочинок з Божої ласки

Середа, 21 липня 2010, 22:32

До уваги громади.

Подаємо звіт використаних коштів на катехитичний відпочинок дітей у літній час.

Вже багато років для дітей недільної катехитичної школи є великою привілею, а саме відпочити у літній період, продовжити свої навчання і пізнання рідного краю за рахунок зібраних пожертв протягом року.

Нашими жертводавцями є самі літи, які складають свою десятину зі своїх кишенькових витрат, подають милостиню-допомогу дітям сиротам у проекті шкільний портфелик, збирають пожертву на різдвяну свічку і пасхальний для сироти. Також у нас є дві скриньки пожертв Богородиці і св.. Миколая. Всі ці зібрані кошти збираються і потім використовуються на проведення дітьми канікул у Карпатах і на морі.

Add a comment

Читати далі: Літній відпочинок з Божої ласки

   

Шкільний портфелик у Потіївці

Понеділок, 07 вересня 2009, 23:09

Парафіяни церкви св. Миколая, що на Аскольдовій Могилі разом з парафіяльними дітьми відвідали школу інтернат для неповносправних дітей, у селі Потіївка, Житомирської області. Діти парафіяльної служби милосердя разом з Орестою Цимбрівської приготували сиротам подарунки - портфелики, зошити, олівці, щоденники, ручки, лінійки, альбоми, фломастери та фарби для малювання. До цієї благодійної поїздки приєднався і Віктор Морозов, він влаштував для сиріт святковий концерт.

Add a comment

Читати далі: Шкільний портфелик у Потіївці

 

Італія проти застосування аборту як засобу демографічного контролю

Субота, 18 липня 2009, 21:40

Останніми днями італійський парламент виступив із пропозицією, щоб державна влада Італії офіційно звернулась до Організації Об'єднаний Націй, пропонуючи заборонити практику аборту як засобу контролю над народжуваністю і щоб забезпечити кожній жінці право не бути примушеною чи зобов'язаною робити аборт. Цю ініціативу членів італійського парламенту прокоментував кардинал Ренато Мартіно, Президент Папської Ради "Справедливість та Мир", наголошуючи на тому, що цей жест є великим кроком вперед у поширенні і забезпеченні основних людських прав.

Add a comment

Читати далі: Італія проти застосування аборту як засобу демографічного контролю

   

Сторінка 10 з 13

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/