Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Шаховий турнір на Аскольдовій Могилі

Вівторок, 22 грудня 2009, 00:32

20 грудня, після Богослужіння і вистави, присвяченої празнику святого Миколая,  розпочався шаховий турнір. На турнір прибуло лише восьмеро учасників, хоча зареєструвалось шістнадцять.  Очевидно, більшість захворіла.

Add a comment

Читати далі: Шаховий турнір на Аскольдовій Могилі

 

Свято Миколая

Понеділок, 21 грудня 2009, 00:37

 

До найменших парафіян церкви Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій Могилі Миколай завітав після дитячої Служби Божої у неділю 20 грудня, він розпитав їх чи були вони чемними протягом року, чи слухались маму і тата. Адже Миколай у своїй торбі крім подарунків має також і різки для неслухняних, та таких в церкві не було, навпаки діти Миколаю підготували віршики, за що і отримали солодкі подарунки. Після свята всіх дітей запосили на солодку гостину у крипту.

Add a comment

Читати далі: Свято Миколая

 

Родина Коротушак.

Вівторок, 08 грудня 2009, 19:05

«Даваймо разом руки, складімо до Христа,

Нехай радіє небо і вся наша земля.

Даваймо разом нині, скажімо до Христа,

Що ми усі родина Небесного Отця.

Ми є родина, ми є родина,

Ми є родина у Христі!»

Add a comment

Читати далі: Родина Коротушак.

   

Родина Остапів

П'ятниця, 20 листопада 2009, 10:47

Молитва, віра, Бог, єднають усіх нас в одне ціле. Ми всі - велика родина парафії церкви святого Миколая. До цієї спільноти належить  також  дружня і доброзичлива родина Остапів.

Їхній син Микола Остапів співає в церковному хорі, дарує парафіянам чудовий спів. Окрім того він добре вчиться, займається спортом, а особливо полюбляє гру в настільний теніс. Микола приємна і вихована дитина. Add a comment

Читати далі: Родина Остапів

 

Спортивні таланти Аскольдової Могили

Середа, 04 листопада 2009, 20:26

У  світі є чимало спортсменів, які вірять і знають, що їхнім спортивним досягненням  сприяв саме Бог. Серед них -  Девід Робінсон, Марк Прайс, Хуан Карлос Валером, Мері Джо Фернандес, Майкл Чанг, Кевін Джонсон та інші.

Скажімо, Девід Робінсон зауважував: «Щоразу, виходячи на баскетбольний майданчик, я думаю, як би своїми діями прославити Бога. Я хочу, щоб люди звеличували не мене, а віддавали хвалу Богові, щоб вони зрозуміли, що я нічим не відрізняюся від інших і тільки через милість Божу в мене такий великий зріст. Та це не найголовніше в житті  і не можливість отримувати більше грошей. Коли я прокидаюся в ранці, я ледь не плачу від того, що Бог такий добрий та милосердний до мене. Він так любить мене, що дав мені троє гарних дітей та чудову дружину, Бог дає все найкраще вжитті.» Add a comment

Читати далі: Спортивні таланти Аскольдової Могили

   

Сторінка 91 з 104

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/