Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Молитва на могилі бл. Йосафата Коциловського

Четвер, 27 квітня 2017, 21:37

IMG_0016Це перше поховання блаженного Йосафата єпископа Перемишльського який помер  як  мученик за віру Христову 17-листопада 1947-р  в Лук’янівській тюрмі. Стараннями монахинь Свято Покровського  монастиря був  похоронений на цвинтарі в селі  Чапаївка біля Києва по дорозі  на Кончу Заспу.

У Провідну неділю Томину  сільська громада поминає своїх рідних.

З Аскольдової могили приїхали вірні і принесли вістку про Воскресіння Господнє до могили бл. Йосафата.

Add a comment

Читати далі: Молитва на могилі бл. Йосафата Коциловського

 

Будьте собою!

Понеділок, 24 квітня 2017, 18:11

18009331«Не потоком шумних і галасливих фраз,  а тихою, невтомною працею  любіть Україну» А. Шептицький

У величне свято Вхід Господній в Єрусалим та всесвітній день молоді відважні і люблячі україночки обрали «Хресну дорогу» за покликом серця, а допомогли нам в цьому мама пораненого бійця, які перебувають на реабілітації в Італії, та дружина пораненого бійця, який після тривалого лікування відійшов по вічну нагороду, зі Стрия. Прочитавши про те, що ми маємо бажання відвідати поранених і хворих Вони просто переслали посилки із солодощами. До слова, ми їх підтримували свого часу в Центральному шпиталі м. Києва. Їхня підтримка є красномовніша за будь які слова.

Add a comment

Читати далі: Будьте собою!

 

Алея лип на Аскольдовій Могилі в пам’ять про Героїв Крут

Понеділок, 27 березня 2017, 18:25

IMG_20170319_135312На Аскольдовій Могилі поховали їх — тридцять мучнів українців, Славних молодих...

Павло Тичина, вірш «Пам’яті тридцяти», 1918 р.

У неділю, 19 березня,  в УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі згадували  Героїв Крут. Саме в цей день 6 (19) березня 1918 року тут, на тодішньому кладовищі, відбулося перепоховання загиблих молодих крутян. За деякими джерелами, «на похороні в Києві біля Аскольдової могили голова Української Центральної Ради Михайло Грушевський назвав юнаків, які загинули в нерівній боротьбі, героями». 99 років потому тт., біля пам’ятного знаку Героїв Крут, відбулася Панахида з громадською жалобою. Парафіяни УГКЦ Св. Миколая Чудотворця на чолі з парохом о. Ігорем Онишкевичем молилися за усіх загиблих під Крутами 16(29) січня 1918 року. Add a comment

Читати далі: Алея лип на Аскольдовій Могилі в пам’ять про Героїв Крут

   

Шевченко і Аскольдова могила

Середа, 15 березня 2017, 17:06

Shevchenko_askoldova-768x538Усього 47 років Бог виділив Тарасові Шевченкові для земного життя, проте  ось уже 155 років, як його немає з нами, але він живе і, сподіваюся, ще довго житиме в пам’яті нащадків. Його «Кобзар» є другою після Біблії книгою, важливою для справжнього українця. Саме Шевченкові, як діячеві культури,  встановлено найбільшу у світі кількість монументів. Загалом 1384 пам’ятники, з них 128 — за кордоном у 35!!! країнах та 1256 — в Україні. Лише у Києві – більше десятка.

Add a comment

Читати далі: Шевченко і Аскольдова могила

 

Творча студія на Аскольдовій

Субота, 04 березня 2017, 22:29

IMAG0436П'ятого лютого наші постійні відвідувачі (а їх було двоє) творили та витворяли, фантазували та вигадували, що ж можна зробити з акрилом:

авторський розпис склянки, фантазійні пасхальні яєчка (гофрокартон, акрил, конфетті з дироколу), навіть спробували його на дотик відтиснувши зафарбовані долоні на папір. І дізналися, нарешті, чому я не даю акрил маленьким та замовили розпис акрилом по тканині.

В неділю 12 лютого заняття відвідали шестеро дітей та один дорослий.

Add a comment

Читати далі: Творча студія на Аскольдовій

   

Сторінка 9 з 86

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/