Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Катехитична школа Аскольдової їздила в село Буки

Четвер, 22 вересня 2016, 21:21

unnamed_1Традиційно, після літніх канікул заняття у катехитичній школі при УГКЦ на Аскольдовій могилі розпочалося на природі. Цього разу з ініціативи пароха отця Ігоря Онишкевича була організована екскурсія в село Буки, що на Київщині. «Я дуже хочу, щоб діти з батьками їздили Україною і щоразу переконувалися, яка ж вона красива!» - наголосив отець Ігор. Цілий день суботи 17 вересня в одній компанії провели 17 дорослих та 17 дітей. На оплату транспорту дітям та катехитам із катехитичного фонду було витрачено 1460 гривень. Уже в автобусі усі разом молилися на вервичці, діти розповідали вірші та співали пісні. Дорослі декламували поезію Івана Франка. Священник провів катехизацію на тему «Милосердя».

Add a comment

Читати далі: Катехитична школа Аскольдової їздила в село Буки

 

Аскольдові творці

Четвер, 15 вересня 2016, 23:03

465976413216У неділю 11 вересня біля церкви св. Миколая на Аскольдовій Могилі було проведено день дитячого малюнка, який у подальшому, сподіваємося, стане  постійно діючою школою малюнка.

Участь брали усі хто бажав. Діти з натхненням малювали, зовсім маленьким  допомагали батьки. І ще невідомо, хто отримав більше задоволення від творчого процесу: діти чи дорослі.

Add a comment

Читати далі: Аскольдові творці

 

Шкільний портфелик

Субота, 03 вересня 2016, 20:33

0014Служба милосердя «Карітас» при церкві св.Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі, зібравши пожертвувані парафіянами канцелярські прилади зокрема  10 портфелів пожертвували  Оксана та Євген Пастух, а також  канцелярські приладдя надані фондом Врятуй і Збережи директор Штамбург . Волонтери:  Мельник Людмила Степанівна, Панчук Олег та брат Ярослав Павлюк підготували  11 портфелів для дітей із малозабезпечених сімей:

Add a comment

Читати далі: Шкільний портфелик

   

Дякуємо за Незалежність!

Вівторок, 30 серпня 2016, 23:08

14169477«Господи, добре нам тут бути!» Мат.17,4

Чудовими сонячними днями 27-28 серпня «Аскольдова молодь» зі словами подяки і освяченими фруктами вітали зі святами: Преображення Господнього, Днем Прапора, Днем Незалежності та Успіням Пресвятої Богородиці, наших поранених захисників, хворих та персонал в Ірпіньскому шпиталі та шпиталі Прикордонної Служби м. Києва.

Боже Милосердя безмежне. Від задуму до втілення в реальність маленьких даруночків, як гірчичне зерно, які приносять безмежну радість для тих хто дарує і тих хто отримує ці даруночки. Свідченням цього є слова хворих і поранених.

Add a comment

Читати далі: Дякуємо за Незалежність!

 

У пам’ять про Маркіяна Паславського

П'ятниця, 26 серпня 2016, 07:26

smol_Pslavskyj19 серпня, окрім святкування Преображення Господнього із освяченням плодів, на Аскольдовій Могилі ось уже 2 роки відзначається й сумна подія. У таке велике християнське свято 2014-го року в Іловайському «котлі» загинув американець українського походження Маркіян Паславський,  який, власне, і похований тут, біля церкви святого Миколая Чудотворця. Довкола могили, де минуло річ відкрито пам’ятну плиту Марку, зібралися рідні, друзі, співробітники, побратими та чимало людей, які ніколи не були знайомі з ним. Поминальний молебень відслужив парох от. Ігор Онишкевич. 

Add a comment

Читати далі: У пам’ять про Маркіяна Паславського

   

Сторінка 8 з 79

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/