Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

ПІД ПОКРОВОМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

П'ятниця, 21 жовтня 2016, 10:32

14680649«Дозволь мені проповідувати любов не словами, а прикладом мого життя…»(молитва св. Матері Терези).

Осінніми сонячними днями ми мали велику радість вітати наших Захисників із Святом Покрови Пресвятої Богородиці та з Днем Захисника України, які в Україні святкують 14 жовтня. Озброївшись любов’ю, щирістю, радістю вирушили в триденний похід до хворих, поранених і працівників у Ірпінський госпіталь, Головний клінічний госпіталь м. Київ, госпіталь Державної Прикордонної служби м. Київ. Із собою взяли маленькі гостинці. Вміст наших гостинців був таким: коробочки виготовлені власноруч, вітання підписане особисто для кожного: «Найкращому Захиснику Рідної Землі! Бажаємо, завжди перебувати під Покровом Пресвятої Богородиці! Дякуємо, що Ви є!», пиріжки, печиво, тістечка, цукерки, кружки.

Add a comment

Читати далі: ПІД ПОКРОВОМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

 

АСКОЛЬДОВА ПОКРОВА

Вівторок, 18 жовтня 2016, 21:59

485423804_n16 жовтня 2016 р. Б. в храмі св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі відбувся урочистий концерт з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці. По закінченні Дитячої літургії вірян та гостей храму поетичними рядками привітали  юні козачата Андрійко Чаплик та Матвійко Сивак, у виконанні Андрія Гекера прозвучало «Кантабіле» Ніколо Паганіні, а козацька «Ой на горі та й женці жнуть» лунала у дуеті блокфлейти та сопілки родинним складом Чапликів.

Add a comment

Читати далі: АСКОЛЬДОВА ПОКРОВА

 

На Аскольдовій відкрила свої двері оновлена кухня

Субота, 15 жовтня 2016, 18:29

P1010575Майже 4 місяці тривав ремонт приміщення хатини і… кухня на Аскольдовій Могилі знову готова приймати потребуючих. Як годиться, спочатку відбулося освячення. Сам парох показав приклад, сів з людьми за стіл, довівши таким чином, що якість продуктів, чистота та порядок на кухні у належному стані. «Звісно, ми витратили чималу суму грошей на ремонт, попадались нам недобросовісні працівники, потрачено чимало сил та нервів… Але я дуже радий, що ми відновили роботу кухні, потребуючі зможуть сюди прийти і поїсти теплого, свіжого. Багато з них харчується чим попало, в основному всухом’ятку. А в нас борщ буде завжди!», - наголосив отець Ігор Онишкевич.

Add a comment

Читати далі: На Аскольдовій відкрила свої двері оновлена кухня

   

Студія малюнку

Середа, 05 жовтня 2016, 05:29

761349Дякувати Богові за дар творчості, отцю Ігорю Онишкевичу за благословення та творчій команді Аскольдової мистецької ініціативи за легкий старт, в катехитичній залі розпочато мистецькі заняття Студії петриківського розпису на Аскольдовій Могилі (студії малювання).

Попри хвилювання всі знайшли один одного та залу, а весела компанія з 14 дітей натхненно попрацювала аж за п'ятьма темами: петриківський розпис (котячка), вільна тема (гуаш, кольорові олівці), спірограф (кольорові ручки), пластика (вервичка) та малюнок воїнам.

Add a comment

Читати далі: Студія малюнку

 

Зерно доброти!

Вівторок, 04 жовтня 2016, 05:33

145560Теплими осінніми днями з 30.09-02.10.16 катехити Київської Архиєпархії мали нагоду: зустрітись, спілкуватись, ділитись, збагатитись духовно, отримати батьківські поради, настанови та благословення на служіння ближнім на парафіях в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії в с. Княжичі.

Add a comment

Читати далі: Зерно доброти!

   

Сторінка 8 з 80

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/