Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Різдвяна радість!

Понеділок, 16 січня 2017, 21:32

99412797_oНині все сповнилося радістю: Христос народився від Діви (Стихира на Різдво Христове)

Поштовхом для Різдвяної коляди для наших поранених захисників стали дерев’яні вертепи, які подарував Пізнавальний центр «Дитяча світлиця». Було багато вагань, перешкод, побоювань, бо з колядою йшли вперше до шпиталів, але слова з проповіді на Різдво: «Вставайте і йдіть» (о Іван Зубальський) були остаточною крапкою наших вагань.

Add a comment

Читати далі: Різдвяна радість!

 

«Від Миколая до Різдва»

П'ятниця, 13 січня 2017, 23:53

ukraЯк відомо, святий Миколай – покровитель дітей. УГКЦ святого Миколая на Аскольдовій могилі, звісно, слідує його принципам. Серед чисельності благодійних проектів, які діють в парафії, значне місце належить роботі з дітьми та допомозі їхнім потребуючим родинам.

В переддень святого Миколая,, одразу після дитячої служби Божої  благодійний фонд «Карітас – Печерськ» організував для дітей «Божого милосердя» відвідування вистави «Де я його бачив?» в Українському домі. Історія про Незнайку із Сонячного міста ще раз нагадала маленьким глядачам та їхнім батькам про те, що кожен гарний вчинок має бути щирим.  Дуже дякуємо території експериментів та відкриттів «Еврика» http://ewrica.com.ua/kazka/ та особисто  Антоніні Довгополюк, акторам – за чудову гру!

Add a comment

Читати далі: «Від Миколая до Різдва»

 

Святий Миколай не забув про дітей загиблих в АТО - акція «Подарунок від тата»

П'ятниця, 13 січня 2017, 00:56

88446151Уже третій рік поспіль парафія УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі вітає зі святом Миколая та Різдвом Христовим дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО.  Спочатку контакти ми збирали завдяки волонтерам, ті - через комбатів, які перебували безпосередньо там, «у пеклі» війни.  2014  року було відправлено  108 посилок. Парафіяни брали під опіку дітей, здебільшого відповідно до віку власних, і або відсилали самі посилки, або приносили їх до церкви. Тут наші «помічники святого Миколая»  їх уже доукомплектовували і відправляли за вказаною адресою.  З часом список удосконалювався з різних причин:  сім»ї міняли місце проживання, тому посилки поверталися, додавалися інші потребуючі діти…

Add a comment

Читати далі: Святий Миколай не забув про дітей загиблих в АТО - акція «Подарунок від тата»

   

Творча дитяча студія

Четвер, 29 грудня 2016, 12:06

IMAG0226В останню неділю 2016 року наші діти продовжили тему новорічних ялинкових іграшок.

Тепер вправлялись робити Ангелика в стилі квілінг та совенятко з великої соснової шишки.

Заняття відбулося в дві зміни. Частина дітей поспішали. Дякую тим, хто витримав до кінця.

Совенятка полетіли гратись до теплої печі.

Add a comment

Читати далі: Творча дитяча студія

 

Святий Миколай йде з високого неба

Вівторок, 27 грудня 2016, 00:32

1573157624 грудня 2016 р. Б. діти і молодь храму св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі завітали до Храму св. Василія Великого, аби привітати членів лемківського і тернопільського товариств з празником св. Миколая Чудотворця. Глядачі мали можливість переглянути виставу, персонажами якої виступили Зірочки, Ялиночки, Архангели, Ангели і Чортенята. Учасників вистави тепло приймали присутні в залі, як діти так і дорослі. Найбільше припали до душі пісні та вірші, виконані вихованцями п. Надії Кучерявої, а саме: «Робіть добро», «Запрошує в гості св. Миколай», «Задзвенять снігом кришталю дзвіночки», «Коли наступає зима на землі», «Ой хто, хто Миколая любить»та ін.

Add a comment

Читати далі: Святий Миколай йде з високого неба

   

Сторінка 3 з 78

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/