Головна

Спільнота

Наша Надія і наші суди

Понеділок, 04 квітня 2016, 21:28

huzar_blogyВ останні кілька місяців в Україні та поза її межами багато говорилося про долю української громадянки, депутата Парламентської асамблеї Ради Європи, льотчиці Надії Савченко.

23 березня я мав нагоду почути розмову трьох осіб. Як незрячий, можу говорити про них тільки як про голоси. Перший голос дуже емоційно, з почуттям глибокого обурення коментував, що відбувалося впродовж довшого часу поневолення Надії Савченко, про різні судові махінації та про те, що сталося в кінці – скандальний, жорстокий, остаточний судовий вирок, який був об’єктивно безпідставний і несправедливий.

Add a comment

Читати далі: Наша Надія і наші суди

 

«Кримінальне покарання має на меті не помсту за правопорушення, а переміну життя цієї людини»

Понеділок, 28 березня 2016, 19:34

maxresdefaultОтець Костянтин Пантелей, керівник Відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ, відповів на запитання Департаменту інформації УГКЦ.

Отче, уряд задекларував реформування пенітенціарної системи України. У чому, на ваш погляд, має полягати ця реформа?

Те, що планується така реформа, дуже добре. Бо не можливо, аби пенітенціарна система залишалася в теперішньому вигляді.

Add a comment

Читати далі: «Кримінальне покарання має на меті не помсту за правопорушення, а переміну життя цієї людини»

 

Іван Франко - українському народові невідомий християнин

П'ятниця, 25 березня 2016, 22:27

85452565Дивну тему поставив я, щоб вшанувати нашу велику історичну особу ХІХ-го і початку ХХ-го століть — Івана Франка як віруючого християнина. Він – мислитель, письменник, поет, науковець, філософ, великий громадянин, над­звичайно здібна людина і постать нашої культури, духовости в роках відро­дження Європи в ХІХ столітті і в нашій Україні, яка опинилася в найтяжчих часах свого буття. І тоді-то кілька осіб рушили наш нарід зі сну до праці над собою, щоб стати собою, вони і приготували нас до нашої Державности при кінці ХХ-го століття.

Add a comment

Читати далі: Іван Франко - українському народові невідомий християнин

   

Друг Хрест, або чому ми точно переможемо у цій війні

П'ятниця, 25 березня 2016, 09:09

FB_IMGПотяг «Лисичанськ – Київ». У мене перше місце. Десь у Сватове ввічливо стукає і заходить дівчина років так 25-и. Дуже просить залишити в моєму купе порожню валізу, бо в неї верхнє місце, а валіза величенька. Перепрошує, відкриває, аби показати, що там справді нічого немає. Жартома кажу: «Та вірю, що Ви туди бомбу не заклали». В неї на обличчі сумна усмішка.

Заходить у купе чоловік. Жінка починає йому те ж говорити й пояснювати. Він: «Якщо там бомби немає, то залишайте». Сумно усміхнулися, всі троє. Такі в нас тепер жарти, Луганщина це чи Львівщина. Жарти… Нещодавно працівники залізниці виявили у потязі цього напряму вибуховий пристрій. Потязі, який курсує підконтрольними Україні територіями.

Add a comment

Читати далі: Друг Хрест, або чому ми точно переможемо у цій війні

 

Росія — це не союзник, а, на жаль, ворог, — Любомир Гузар

Неділя, 13 березня 2016, 23:30

5e74eЕкс-глава УГКЦ вважає, що Росія зуміла зачарувати Західну Європу, завдяки своїй пропаганді Блаженніший Любомир Гузар

Ватикан і Константинополь занадто схильні до впливу Москви, що дуже шкодить їхнім стосункам з Україною, вважає архиєпископ-емерит, колишній глава УГКЦ, кардинал Любомир Гузар. У другій частині інтерв'ю "Апострофу" Блаженніший пояснив, як Україна повинна діяти, щоб змінити такий стан речей, що потрібно для зближення українських церков, які будуть наслідки недавньої зустрічі Папи Римського Франциска і російського патріарха Кирила, а також про своє ставлення до війни на сході України. Add a comment

Читати далі: Росія — це не союзник, а, на жаль, ворог, — Любомир Гузар

   

Сторінка 9 з 72

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/