Головна

Україна

Комунікат Синоду Єпископів УГКЦ

Неділя, 11 вересня 2016, 21:42

vidnova25Комунікат Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви (м. Львів-Брюховичі, 4 – 11 вересня 2016 року Божого).

Від 4 до 11 вересня 2016 року Божого у м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брав участь 41 єпископ з України, країн Центральної та Західної Європи, Пiвнiчної і Пiвденної Америки та Австралiї.

Add a comment

Читати далі: Комунікат Синоду Єпископів УГКЦ

 

Агіотерапія — лікування святістю

Середа, 31 серпня 2016, 21:21

a_terapiaНещодавно в Патріаршому домі УГКЦ у Львові відбувся цікавий і дещо нетрадиційний семінар «Пізнати Бога і людину. Агіотерапія — шлях до зцілення». До Львова приїхали агіотерапевти з Хорватії, спеціально щоб навчити священників того, як можна й потрібно лікувати душевні людські рани — християн та нехристиян.

Відомі хорватські лікарі Івіца Луліч та Лейла Црнек, які прибули на прохання Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, розповіли про агіотерапію. Add a comment

Читати далі: Агіотерапія — лікування святістю

 

«Мій заклик до всіх нас: цінуймо свою вільну і незалежну Україну!»

Середа, 24 серпня 2016, 23:31

sviatoslav_studiaОтець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав усіх українців із 25-річчям незалежності України.

«Дорогі співвітчизники, дорогі українці, дорогі брати і сестри в Україна та за кордоном, дозвольте мені сердечно всіх вас привітати із 25-річчям свободи і незалежності Української держави», – звернувся Предстоятель в інтерактивному проекті «Відкрита Церква» «Живого ТБ».

Add a comment

Читати далі: «Мій заклик до всіх нас: цінуймо свою вільну і незалежну Україну!»

   

Проросійські нотки в інтерв’ю папського нунція: особиста обмовка чи зміна політики щодо України?

Субота, 13 серпня 2016, 15:07

652365236510 серпня апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті дав телефоном 5-хвилинне інтерв’ю радіо «Ватикан». Це інтерв’ю опубліковане на італомовній інтернет-сторінці радіо в розділі «Топ-теми» під назвою «В Україні тривають бойові дії. Нунцій: гуманітана ситуація складна». На жаль, воно поки що відсутнє на україномовній сторінці сайту.

Add a comment

Читати далі: Проросійські нотки в інтерв’ю папського нунція: особиста обмовка чи зміна політики щодо України?

 

Апостольський Нунцій про складну гуманітарну ситуацію в Україні

Субота, 13 серпня 2016, 08:23

957153На сході України тривають бойові дії, незважаючи на Мінські угоди щодо припинення вогню. Особливо складну гуманітарну ситуацію переживають найбільш уразливі верстви населення.

Конфлікт забрав уже близько 9,5 тисяч життів. 800 тисяч осіб, що живуть в зоні військових дій або поруч із нею, потребують гуманітарної допомоги, яка доходить до них із великими труднощами. Кілька днів тому – вперше за останні п'ять місяців, – конвої агентства ООН у справах біженців доставили в район Луганська будматеріали для тих, чиї будинки були пошкоджені або зруйновані.

Add a comment

Читати далі: Апостольський Нунцій про складну гуманітарну ситуацію в Україні

   

Сторінка 9 з 104

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/