Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Літній відпочинок дітн

П'ятниця, 01 вересня 2017, 15:27

76234098Село Улашківці знаходиться в Тернопільській області. Аби дістатись до нього поїздом, треба приїхати до Чорткова чи Тернополя, а звідти діставатись до села автобусом. Одна з духовних пам’яток – Улашківський монастир Різдва Пресвятої Богородиці ЧСВВ.

Ігуменом цього монастиря є о. Власій Фуц. У ньому є 4 отці та 3 брати. Храм підпорядковується Бучацькій Єпархії, а вона - Тернопільсько-Зборівській Архиєпархії). Аби дістатись до нього з села, треба пройти Хресною Дорогою. Цьому храмові надано статус Базиліки. У ньому знаходиться оригінал Чудотворної ікони Улашківської Богородиці та Івана Хрестителя. На монастирському подвір’ї знаходиться три монастиря: новозбудований, старий та скельний. Біля останнього знаходиться джерело.  Хресну Дорогу тут проводять кожної останньої суботи.

Add a comment

Читати далі: Літній відпочинок дітн

 

Многоліствіє

Вівторок, 25 липня 2017, 08:30

Громада церкви св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі вітає з Днем Народження високодостойного пароха отця-настоятеля Ігоря Онишкевича.

Зичимо Вам Божої благодаті, безмежної Божої любові, яку так щедро плекаєте у своєму серці до кожної людини.

Многая Вам літа.

Add a comment
 

Родинний відпочинок Аскольдян на морі

Середа, 19 липня 2017, 11:58

20245952354У суботу, 16 липня, кілька родин з дітьми з парафії Св. Миколая на Аскольдовій Могилі вирушили на родинний відпочинок на ... МОРІ!!!

Після кількагодинної подорожі з Києва спочатку інтерсіті до Запоріжжя, а потім автобусом через Мелітополь, на вечір ми нарешті прибули до славної Кирилівки (Степок) на узбережжі Азовського моря, де поселилися на базі відпочинку «Сабрі».

Add a comment

Читати далі: Родинний відпочинок Аскольдян на морі

   

Храмове свято над Дніпром

Субота, 15 липня 2017, 22:20

2013460615 липня, у свято Положення чесної ризи Пресвятої Владичиці нашої  Богородиці у Влахерні, – храмовий празник нижньої каплиці на Аскольдовій Могилі. Саме у цей день 4 роки тому її було освячено та відкрито після реставрації за допомоги архітектора Юрія Бородкіна. А минулоріч відбулося освячення хреста в память 1150 років Хрещення киівського князя Аскольда іменем Миколай /866/ та встановлення його на бані нової каплиці. Це його голубі вогні вночі видно з Дніпра та лівого берега столиці!

Add a comment

Читати далі: Храмове свято над Дніпром

 

«Дарунок від Тата»

Четвер, 13 липня 2017, 21:05

Depositphotos_34738369_m-2015Слава Ісусу Христу

Церковна громада з серпня 2014 року і до сьогодні молиться і матеріально допомагає пораненим в АТО, вдовам і дітям.

До Дня Незалежності України 24 серпня ми готуємо «Дарунок від Тата» своїй рідненькій дитині котру тато не забув і користується нашим милосердям і нашими руками і добрими ділами.

Add a comment

Читати далі: «Дарунок від Тата»

   

Сторінка 10 з 89

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/