Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Многоліствіє

Вівторок, 25 липня 2017, 08:30

Громада церкви св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі вітає з Днем Народження високодостойного пароха отця-настоятеля Ігоря Онишкевича.

Зичимо Вам Божої благодаті, безмежної Божої любові, яку так щедро плекаєте у своєму серці до кожної людини.

Многая Вам літа.

Add a comment
 

Родинний відпочинок Аскольдян на морі

Середа, 19 липня 2017, 11:58

20245952354У суботу, 16 липня, кілька родин з дітьми з парафії Св. Миколая на Аскольдовій Могилі вирушили на родинний відпочинок на ... МОРІ!!!

Після кількагодинної подорожі з Києва спочатку інтерсіті до Запоріжжя, а потім автобусом через Мелітополь, на вечір ми нарешті прибули до славної Кирилівки (Степок) на узбережжі Азовського моря, де поселилися на базі відпочинку «Сабрі».

Add a comment

Читати далі: Родинний відпочинок Аскольдян на морі

 

Храмове свято над Дніпром

Субота, 15 липня 2017, 22:20

2013460615 липня, у свято Положення чесної ризи Пресвятої Владичиці нашої  Богородиці у Влахерні, – храмовий празник нижньої каплиці на Аскольдовій Могилі. Саме у цей день 4 роки тому її було освячено та відкрито після реставрації за допомоги архітектора Юрія Бородкіна. А минулоріч відбулося освячення хреста в память 1150 років Хрещення киівського князя Аскольда іменем Миколай /866/ та встановлення його на бані нової каплиці. Це його голубі вогні вночі видно з Дніпра та лівого берега столиці!

Add a comment

Читати далі: Храмове свято над Дніпром

   

«Дарунок від Тата»

Четвер, 13 липня 2017, 21:05

Depositphotos_34738369_m-2015Слава Ісусу Христу

Церковна громада з серпня 2014 року і до сьогодні молиться і матеріально допомагає пораненим в АТО, вдовам і дітям.

До Дня Незалежності України 24 серпня ми готуємо «Дарунок від Тата» своїй рідненькій дитині котру тато не забув і користується нашим милосердям і нашими руками і добрими ділами.

Add a comment

Читати далі: «Дарунок від Тата»

 

«Святим духом покликаний служити»

Середа, 12 липня 2017, 16:17

6987539 липня, у 40-ий день відходу, у вічність Блаженнішого Любомира Гузара, Верховного Архиєпископа-емерита у крипті Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві, де й поховано Блаженнішого Любомира, відбулася Панахида. Згадували Його та молилися за душу усопшого у всіх греко-католицьких храмах України та за кордоном.

Add a comment

Читати далі: «Святим духом покликаний служити»

   

Сторінка 9 з 88

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/