Головна

Катехитична школа на природі

Катехитична школа для дітей  на Аскольдовій могилі продовжує навчання. Сьогодні, 22.09.2012, діти, батьки, катехити, вихователі у супроводі о.Ігора та сестри Філомени ( ССПДМ) вирушили на лоно природи в Кончу-Заспу. І хоч видався дещо пасмурний ранок, та в цілому день був безвітряний і спокійний.

Під розлогими дубами відбувся Молебень  до Богоматері. О. Ігор привітав усіх зі святом Різдва  Пресвятої Богородиці. А потім всі пригощалися,веселилися, діти грами ігри. Родина Галуг ів частувала всіх смачним-пресмачним шашликом. А особливо діти і дорослі раділи можливістю покататися на конях! Досвідчені наїзники давали уроки їзди.

Після обіду відбулися катехитичні заняття для дітей, які готуються до Першої Сповіді , та  тих ,які вже приступили до Першого Причастя. Діти уважно слухали навчання катехитів, що допоможе їм для духовного зросту. Всі веселі та щасливі повернулися ввечері додому.

Оксана Ясніцька, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/