Головна

Завершено ювілейний турнір «Пам’яті Аскольда-Миколая»

У неділю 23 червня 2019 року в приміщенні Церковної хати, що знаходиться на Аскольдовій могилі (м. Київ, Паркова дорога. 1) завершився фінальний етап Х турніру з шахів серед школярів  «Пам’яті Аскольда-Миколая».

Фінальні змаганя проходили у гострій безкомпромісній боротьбі, лише одна партію завершилася внічию. Чемпінкою стала Єщенко Ульяна, яка набрала 8 очок з 9 можливих, срібло у Аліни Прочаєвою (7 очок), бронзу виборов Іван Кондрашов, який набрав  6,5 очок, всі шахісти 1-го розряду.

Слід відзначити що з відбіркових етапів до фіналу відібралося 10 кращих юних  шахістів, серед них 2 третьорозрядники, 3 другорозрядники, 5 шахістів першого розряду.

 

Переможців фіналу було відзначено дипломами, медалями, кубками та грошовими призами від родини Владислава Новікових, Парафіяльного благодійного фонду «Карітас – Печерськ» і Київської Шахової Федерації. Змагання проходили за підтримки Міжрегіональної Академії управління персоналом, спортивного клубу «Інтелект, краса, сила столиціУкраїнм» та Шахової Федерації Автономної Республіки Крим

Всі учасники змагань отримали спеціальні призи та відзнаки.

Наймолодший учасник змагань Платон Басс отримав спеціальний грошовий приз. Карен Геворкян нагороджений книгою Тараса Шевченка «Кобзар» за волю до перемоги.

Як говорять шахісти «Gens una sumus» Ми – одна сім’я!

Нам потрібні розумні  діти!

Слава Україні»

 

Іван Захарчук, головний суддя турніру,

суддя національної категорії

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/