Головна

Любов до людей (8 липня)

Один християнин жив простим життя в хатинці під горою. Якось в його хатину заліз злодій і оторопів від того, що там немає чого красти. Незабаром християнин повернувся до дому і застав злодія.

-          Ти так довго йшов, щоб провідати мене? – промовив він до волоцюги, - а тому не маєш повернутися порожнім, будь-ласка, візьми в дарунок мою одежу.

Злодій спантеличився. Він взяв одежу і тихцем пішов. Християнин сидів нагий перед хатиною милуючись місцем. Бідний хлопець, замислено промовив він. Я так би хотів подарувати йому цей чудовий місяць.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/