Головна

Наші партнери (1 лютого)

Жив на світі один чоловік, який вірив у Бога всім серцем. Він мав зошит, куди записував свої потреби: коли Бог виконував якусь з них, чоловік ставив навпроти неї позначку. Увесь зошит був списаний потребами і проханнями. У ого чоловіка був знайомий-безвірник. І чоловік молився за нього без упину, аби той прийняв Ісуса Христа.

Та настав цей день, коли той набожний чоловік помер. Серед його речей знайшли той зошит, в якому поряд з потребами стояли позначки, але крім однієї – крім тієї, в якій йшлось, щоб той безвірник навернувся до Бога. Дізнавшись про це, безвірник покаявся і увірував.

Бог виконує наші потреби. Але це може статися за рік, чи два, а може і за десять. Неважливо. Головне – чекати і вірити.Той чоловік молився за свого друга понад п’ятдесят років. І начебто не дочекався… Та Бог вислухав його.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/