Головна

Студія петриківського розпису

IMAG0877У неділю 7 травня  заняття відвідали 12 дітей.

Теми заняття: Петриківський розпис (малюнок), Вільна тема, Ліпка пластика (вервичка, кулон "Яблунька та яблучка").

Традиційно діти мали на вибір кілька тем: хто ліпив зернятка на вервичку, хто впевненою рукою створював шедеври петушіння (котячий пензлик), хто на вільну тематику творив композицію з живопису з елементами перехідного мазка, а один учень вигадав з пластики тендітний кулон для мами.

 

У неділю 14 травня  заняття відвідали шестеро дітей.

Теми заняття:  Ліпка пластика  (вервичка),  Вільна тема (живопис), Солене тісто (розмальовка).

Діти, які залишали в залі свої роботи з солоного тіста, розфарбовували їх гуашшю з клеєм ПВА. Хто заспокоював нерви чи тренував пальчики ліпкою зерняток на вервичку, а хто цілеспрямовано творив живопис на вільну тему.

 

У неділю 21 травня заняття відвідали п'ятеро дітей.

Всі як один обрали ліпку пластикою зерняток на вервичку. Ми знову повторювали які є види пластики, чому м'яка пластика не любить переліпки, чи можна змішувати різні кольори та види пластики та що з цього вийде, як робити зернятка та дірочки в них зубочисткою та для чого це все кип'ятити. Та, головне, чому оті зернятка чи бусінки мають бути такі маленькі як зерня гороху, а не розміром з каштанчики і, взагалі, для чого ота ліпка треба (бо наш мозок на кінчиках пальців). Ми ніколи не замислюємося, чому люди без зору читають пальчиками, а не носом чи ліктями. І так таки так, чому ж оті зернятка такі маленькі? Бо вони - зернятка.

 

У неділю 28 травня заняття відвідали дев'ятеро дітей та один дорослий.

В цей святковий день після Дитячої Літургії, святкового концерту, співів, танців діти мали майстерклас по виготовленню простої паперової (картоної) ляльки під назвою Проект "Дизайнер одягу". Проста у виготовленні, ховається в зошит, щоденник, книгу, сумку. Займає мало місця. Можна брати в дорогу. Не потребує прання, ополіскування, витирання. Легко робиться. Легко грається. Можна брати в школу, бо це не іграшка, це -  Проект "Дизайнер одягу". Легко зробити новий шедевр - дівчинку, хлопчика, черепашку-ніндзя, діджея в навушниках, повара, та будь кого, аби фантазія була. Проект не має меж вдосконалення - від простих форм до моделей подіуму та лялькового театру чи цирку. Ви можете собі уявити театр чи цирк, а може дельфінарій у вашій сумці? Ні??? Тоді ми вам допоможемо!

 

Ганна Шостак, спеціально для «Оранти».

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/