Великдень у Пирогові

Україна

Середа, 22 квітня 2009, 22:09

В Обливаний Понеділок, на другий день Великодніх Свят, лемківська церква, що розташована в музеї під відкритим небом у Пирогові, в черговий раз зібрала лемків Києва ( і не тільки лемків)   помолитися.  Ця традиційна лемківська церква збудована у 1792 році, перевезена у музей у 1974 із села Канора Воловецького району Закарпатської області. Завдяки ентузіазму наукового співробітника музею Романи Кобальчинської  10 років тому  у ній почав відправляти Службу Божу о. Богдан Чурило.

Add a comment

Читати далі: Великдень у Пирогові

   

Ікона "Зшестя в ад"

Християнське вчення

Вівторок, 21 квітня 2009, 08:43

У традиційній іконографії Христової Церкви іконою Воскресіння є ікона Зшестя в ад, про яке іде мова у богослужіннях Великої суботи: «сьогодні ад викликує стогнучи: я не повинен був прийняти Людину, народжену з Марії. Він прибув і знищив мою силу. Він розбив залізну браму, і як Бог воскресив душі, які я колись тримав».

Ікона Зшестя в ад представляє Христа в ту мить, коли Він, Всемогутній визволяє наших прародичів. Ісус входить у царство князя темряви - диявола, який тримає в неволі Адама і його нащадків та дарує їм вічне життя. Гріхопадіння Адама і Єви розірвало зв'язок людства з Богом. Христос, у своїй особі з'єднавши Бога і людину, поновив цей зв'язок. Своїм сходженням в ад, дарував усім праведникам життя вічне, відкрив двері Царства Небесного, бо Він Господь усього: «Я - Альфа і Омега, початок і кінець - говорить Господь Бог, хто є і хто був і хто приходить, Вседержитель... Я перший і останній, і живий, і стався мертвий, і от - я живий на віки вічні; і маю ключі смерті й аду» (Од. 1, 8-18).

Add a comment

Читати далі: Ікона "Зшестя в ад"

   

Святі Отці про Пасху

Християнське вчення

Вівторок, 21 квітня 2009, 08:42

„Сьогодні люди з'єдналися з ангелами, і одягнені в тіло разом з безтілесними силами тепер возносять піснепіння. Сьогодні знищена влада диявола, сьогодні розірвані пута смерті, ударемнена перемога аду... через своє воскресіння Христос відкрив нам дорогу до спасіння" (св. Іван Золотоустий).

Add a comment

Читати далі: Святі Отці про Пасху

   

Сторінка 1289 з 1362

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/